Widok

buty damskie - duże rozmiary

Dziewczyny o stópkach w "skromnych" rozmiarach 42-43 prosiłabym o informację czy znają jakieś sklepy w Trójmiescie, które dysponują taką rozmiarówką. help!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka kupuje w daichmanie w innych sklepach jak sama mówi ciężko jest dostać buty na jej rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
42-43 to jeszcze nie tak źle. Chodzi Ci o buty eleganckie czy sportowe. W Trójmieście pewnie trudno Ci będzie znaleźć coś konkretnego, bo raczej maja rozmiarówkę do 41. Tu sobie zerknij http://1but.pl/tag/buty,duze,rozmiary , ale większość jest tam sportowych bucików.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba tylko Daichmann. W pozostałych sklepach duży rozmiar = wysoka cena. Ewentualnie allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

zapraszam na fb do grupy Buty42+ Trójmiasto. Mam nadzieję, że będziemy się tam wymieniać i sprzedawać butami, skoro niestety jak na razie nie ma sklepów z większą numeracją.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może poszukaj przez internet? Wydaje mi się, że teraz dużo łatwiej znaleźć duże rozmiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (102 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

do góry