Widok

ceny miesa

to skandal zeby ceny miesa poszly w gore o 100%/kg piersi z kurczaka 27zl za kg/to trzeba zglosic do praw konsumenta/ktos musi sie temu przyjzec.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
mienso szkodzi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie wiem gdzie tu skandal. Tak się zazwyczaj dzieje kiedy popyt jest wyższy od podaży
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

tak/tylko nie w takich sytuacjach/niemozna podwyzszac cen miesa/tym musi zajac sie rzad.to za ttydziem mieso bedzie po 200zl za kg a co z biednymi ludzmi kturych na to niestac???????????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Niech spróbują kupić słownik języka polskiego. Może będzie tańszy.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

o ku....a znalazla sie poliglotka/przez takich ludzi jak ty to tak to teraz wyglada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18

baja,zobaczymy co powiesz jak niebedziesz miala co do garka wlozyc/moze wtedy slownik zjesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Najpierw ludziska rzucili się na żarcie w sklepach jak wygłodniałe dzikie bestie ,a teraz sprzedawcy jak te hieny robią swoje. Sprawdzajcie te ceny i podajcie którzy tacy chytrzy jak baba z Radomia, zeby wiedzieć od kogo nie kupować ! Kiedy zaraza się już oddali ,to damy im popalić i nie bedziemy kupowali !
Pozdrawiam Zdzisek
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

popieram zdzisiek/niemozna w takim czasie jak jest teraz zerowac na ludzkiej krzywdzie i na ludziach biednych/przeciez duzo znas stracilo teraz zrudlo dochodu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie tak wywindowali ceny?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe dlaczego nie narzekasz na ceny paliwa, którego cena spadnie moment poniżej 4 Zet. Ja się cieszę, że paliwo tanieje. Resztę rzeczy mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim, paliwo a zywnosc( mieso) to dwie rozne zeczy/teraz ubojnie zeroja na tym ze jest pandemia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale tego, że podaż spada a popyt rośnie nie bierzesz pod uwagę? Tęsknisz za socjalizmem? Weź tobołek i w drogę w kierunku wschodzącego słońca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim zastanow sie co piszesz i pomysl chwile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedługo kotki i pieski będo mile widziane w menu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

W którym sklepie podnieśli ceny mięsa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moze koszty wzrosly z wiazku z zagrozeniem wirusa ... stroj,rekawic,maski ,srodki dezynfekcji ale o tym nie pomysleliscie ...jak ci drogo to nie kupil miesa nie jest niezbedne w odzywianiu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Cena korpusu drobiowego 9,49 zł /kilogram (kosztował 0,90 zł). To czysta spekulacja i wykorzystywanie sytuacji. Zastanów się co piszesz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tt ty sie zastanow co piszesz/jak czytam komentaze takich jak ty to az sie wemnie gotoje/nierozumiesz ze zaklady miesne nie moga tak podnosic cen/naszczescie inspekcja handlowa sie juz tym zajmoje/a ty powinienes kupowac tak drogie mieso i ciekawe jak dlugo bys je jadl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

glupote ludzka sie wykorzystuje, niestety takie prawo. Doskonalym przykladem sa do niczego nie potrzebne maseczki , ludzi wydali na to fortune - skoro chcieli ich sprawa, ja sie moge z nich tylko smiac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

maseczki nie są panaceum, ale w sumie w wielu krajach w miastach z dużą ilością mieszkańców przyjęte jest że osoby z jakaś infekcją noszą maseczki żeby nie hyhrać na innych ludzi i ew taki sygnał - jestem przeziębiony nie przytulać się ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadzam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wchodzę dziś do delikatesów w mojej okolicy, które uchodzą za bardzo drogie. Pierś z kurczaka po 11.99.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wziąłem dwie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię piersi ,do piersi jestem pierwszy, piersi mają pierwszeństwo ,to po pierwsze :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo kurczaki są jak kobiety: najlepsze są piersi i nóżki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tragedia z nastoletnimi dziećmi i ich komentarzami widzę trwa na całego na forum. Masakra te wasze komentarze. Słabym pokoleniem jesteście. Bez klawiatury to z was zwykle trole, blade, pryszczate dzieciaki którzy chcą być dorośli i śmieszni. Nawet nie macie pojęcia co to znaczy, że coś jest droższe bo jeszcze nie zarabiacie. Słabeusze tak bym was nazwał trole.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"te" wasze forum? Naucz się proszę odmiany..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam ci przenośnię zaznaczyć w cudzysłowiu, abyś zrozumiał sedno mojej wypowiedzi? Czy po prostu zawsze w wolnych chwilach wchodzisz na forum, żeby poszukać błędów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaja to sobie pomaluj i zluzuj gumkę bo cię ewidętnie uciska pryszczaty starcze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W "cudzysłowie", co za dzban. Podstawy a jak widać i tak za trudne ale na forum kozak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś taki spięty jak prezes na Powązkach? Zluzuj majty chłopie bo ci żyłka na czole pęknie :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale sie Marcinek zagotował. Heheh. Polonista święta na forum spędza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry