Widok

cesarskie cięcie - swissmed

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
chciałabym rodzic w swissmedzie przez cc, czy któraś z Pań może mi napisac czy istnieje taka opcja"na życzenie" i jak wygląda cała procedura, kiedy pójśc, i jak to w ogóle załatwic,
dziękuje za pomoc
mój mail magg0@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SZCZERZE odradzam ... przeżyłam ten koszmar dwukrotnie ! cesarskie cięcie to nic przyjemnego. Podczas zabiegu faktycznie nic nie czuć, ale później jest strasznie !!! okropny ból !!! pot i łzy !!! czułam się jakbym miała się rozsypać, najgorzej jest podczas wstawania z łóżka, odczuwa się ogromny dyskomfort podczas kąpieli, ślad zostaje do końca życia. Zazdrościłam mamom które rodziły swoje dzieci naturalnie, one mobilne, aktywne po porodzie a ja obolała i nie sprawna! dziecko płacze a ja "wleczę" się w jego stronę ... straszne !!! zastanów się - bardzo proszę. Cesarka na życzenie to głupota ! gdybym mogła wybierać urodziłabym swoje dzieci siłami natury, niestety mam bardzo wąską miednicę i maluchy się nie przecisnęły :-(
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22
Ja rodziałam raz naturalnie, a raz przez cesarkę i akurat ja polecam cesarkę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
judyta, to kwestia organizmu i myślę dobrego fachowego zszycia. Mnie nic nie bolało, nie ciągneło i byłam 100 razy sprawniejsza po cc niż wiele dziewczyn po sn. Polecam cc, bo jest to żaden stres i żaden bółl w moim przypadku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
udaj sie na wizyte do dr szulca on ci wszystko wyjasni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam po prostu powiedziec ze chcę cesarkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Swissmedzie jesteś klientką, płacisz za konkretną usługę więc nie powinno być żadnego problemu. Ja bym się jednak nie zdecydowała, raz że to sporo kosztuje a te pieniądze wolałabym przeznaczyć na wyprawkę dla dziecka a dwa, że to jest jednak operacja, po której robią się zrosty i potem można bardzo cierpieć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
zdaję sobie sprawę że jest to operacja ale komfort psychiczny jest zdecydowanie ważniejszy, nie wiem co mnie może spotkac w państwowym szpitalu, nie chcę się zastanawiac czy położna lub pielęgniarka będzie miałą akurat dobry humor, poza tym dziecko będę rodzic i wychowywac sama i dlatego muszę miec wszystko zaplanowane, bez niespodzianek, dlatego cesarka jest najlepszym rozwiązaniem, ból nie jest problemem, nie takie rzeczy się już przeszło:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja pare tygodni temu miałam cesarkę na zyczenie właśnie w Swiss medzie i szczerze polecam. Nie wyobrażam sobie porodu siłami natury z prywatnych względów o których nie chce pisać na forum.
Sama operacja nic nie boli, na następny dzień rana troszke ciągnie ale jak zaczniesz chodzisz ból mija- najgorsze jest wstać z łóżka na dzień nastepny, pozniej już z górki.
Przyszłam i wyszłam ze Swiss Medu umalowana i z usmiechem na buzi. Bardzo miło wspominam całą opiekę juz od 35 tyg ciąży jak i poród i sama opiekę po cesarce.
Wraz z mężem uważamy że były to bardzo dobrze wydane pieniądze.
Ja polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
cesarki co prawda nie miałam w swissmedzie, ale rodziłam i przez cc i sn. Szczesze polecam cesarke.
Po cesarce było niefajnie przez 3 dni, a po naturalnym przez miesiąc dochodziłam do siebie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
magg - ja rodziłam dwa lata temu w Swissmedzie ale naturalnie. chciałam miec komfort psychiczny i dzieki opiece tam, warunkom itp. moj porod wspominam bardzo pozytywnie pomimo cholernie bolesnych skurczów :)
Połozna była na każde skinienie, mogłam kozystać z wanny z hydromasażem, było bardzo kameralnie w trakcie samego porodu. Zaznaczałam, że nie chce być nacinana i połozna masowała krocze w trakcie porodu więc udało się bez (a pierwsze dziecko).
;Wczesniej rozmawiałam z połozną/lekarzami i upewniłam się że jesli tylko zaczną sie komplikacje czy poród bedzie trwał zbyt dlugo albo po prostu przestanę dawac radę to dostanę CC bez zadnego namawiania ze mam rodzic naturalnie.
Pielegniarki swietne - w nocy dzwonilam po kilka razy i za kazdym razem dostalam pomoc (bez marudzenia itp.)
Szczerze polecam tam porod - obojetnie czy CC czy naturalnie --> a co do zarzutow ze nie ma tam sprzetu dla noworodkow to jakas bzdura - szpital wyposazony jest jak np. ten w pucku czy wejherowie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cesarka, czy mozesz napisac do kogo trzeba sie konkretnie udac zeby nie bylo problemów z załatwieniem cesarki, nie chcaialabym sie kogos prosic...w koncu płace to wymagam, jezeli nie chcesz pisac na forum to moj priv: tivoglio@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem w tej samej sytuacji i bardzo prosze o infornacje dipmonia@wp.pl dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wyrwij sobie ze trzy żeby bez znieczulenia i już. Myślisz że siłami natury nie boli??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

do góry