Widok

chcę przedłużyć rzęsy - tylko które wybrać ?

Zamierzam przedłużyć rzęsy, czytałam w necie i jest kilka rodzai jakimi przedłużają .

Np. rzęsy z norek, jakieś syntetyczne, jedwabne .

Które są najlepsze ?

A może któraś z Was zajmuje się przedłużaniem rzęs ?
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny robią się coraz bardziej nienaturalne.... :/ rzęsy z norek (?) porażka...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt się nie wypowie ?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mysle, ze efekt zalezy tez od umiejetnosci kosmetyczki i od FIRMY produkujacej rzesy. Ja dotychczas nosze tylko rzesy Lash Perfect (są chyba w pełni syntetyczne) i nie mam porównania z innymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, przedłużam rzęski w swoim studio we Wrzeszczu, objaśniam przed zabiegiem, jakie rzęski mogą zostać założone, długości, grubości i skręty. Dostosowuję rzęski do budowy oka. Zapraszam na przedłużanie rzęs do mnie. Marta Miazga http://www.mm-makeup.pl
V-ce mistrzyni Polski w makijażu 2012
Wizażystka Queen of the world 2011,
przedłużanie rzęs 1:1, 3D
www.mm-makeup.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ojej... przedłużasz rzęski ?? cudowniusio!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również zapraszam..zdjęcia moich prac można zobaczyć w galerii na mojej stronie
Rzęski dopasowuję indywidualnie , jest to w dużej mierze uzależnione od rodzaju rzęsek naturalnych klientki .Polecam rzęsy z dodatkiem jedwabiu (najczęściej stosowane przez moje klientki) ,używam bardzo dobrych jakościowo rzęs , które są mięciutkie i elastyczne, nie wyginają się w różne strony nawet po dłuższym ich noszeniu ( do kolejnego uzupełnienia) ,posiadam rzęsy we wszystkich możliwych kolorach.., Norki natomiast są rzęskami bardzo delikatnymi subtelnymi...jak sama nazwa wskazuje jest to naturalne włosie z futerka Norki . Czyli włosek zachowuje się naturalnie, może się prostować w trakcie noszenia jak naturalne rzęsy, nie mniej jednak są naprawdę bardzo ekskluzywne i nadają oku wyrazistego blasku.
http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jasky, rzęsy jakich firm stosujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Syntetycznych rzęs nie polecam gdyż są bardzo sztywne i nienaturalnie wyglądają na oku. zajmuje się przedłużaniem i obecnie mam promocję na rzęski(różne rodzaje) od 50zł do 80zł. tel- 504592052
pod tym adresem jest moje ogłoszenie na trójmieście i możesz zobaczyć zdjecia http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyka/przedluzanie-rzes-promocja-ogl6217373.html pozdrawiam Joanna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem dziewczyny że wy sie nie boicie reklamowac ta na portalu za taka cene podejrzewam ze nie macie załozonych działalnosi gospodarczej itp. Radze sie zastanowic 3 razy bo o kontrole skarbówki nie trudno...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
dobre :-D do mnie pijesz?

Co do zapytania wyżej
k. pracuje na Secret Lashes i Evolashes jedne z najlepszych materiałów na rynku..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
50? 80 zł? za pełna aplikację? sorry ale skąd te ceny??? produkty, kleje z allegro? ja rozumiem promocje, ale to dopełnienie prawie po kosztach i ile czasu się nad tym siedzi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do Yasky: do ciebie próbowałam się umówić na wizytę,dzwoniłam kilkukrotnie w ciągu godziny, ciągle było zajęte, niestety, straciłam cierpliwość, a ty klientkę.

do Wiola: wiele osób zakłada rzęski w domu, niekoniecznie robiąc w salonie. Mogą mieć DG albo umowę z salonem. Natomiast jeśli masz z tym problem, to proś o paragon/rachunek, a nie skarbówką straszysz. Swoją drogą wiele osób w salonach robi po prostu tragicznie, przykro mi to mówić, ale też jestem ofiarą. Swoją drogą chyba okazji cenowych szukasz skoro tu zaglądasz? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przedłużam moim klientkom głównie jedwabnymi ale u mnie nowe rzęsy kosztują 200zł (i to po dużej obniżce bo kiedyś brałam 300) i nie wyobrażam sobie już taniej bo materiały dobre jakościowo są bardzo drogie, np klej vera lash kosztuje ponad trzysta zł do tego wiadomo rzęsy we wszystkich rozmiarach, zmywacz , bezwłókienkowe waciki, primer, pierścionki na klej, kolagenowe płatki pod oczy dla każdej klientki, i co parę miesięcy trzeba kupić nowe narzędzia bo niszczeją od dezynfekcji i pracy, do tego trzeba uwzględnić 2 godziny pracy w skupieniu, która obija się negatywnie na kręgosłupie, dłoniach i oczach, następnie świecimy pełne światło plus lampa lupa która co dwa lata jest do wymiany na nową do tego trzeba w cenę usługi wliczać swój zarobek, czynsz za lokal i zus. Jak ktoś proponuje więc za rzęsy cenę 70zł to albo robi na czarno w złych warunkach na kiepskich materiałach albo dopiero się uczy w tej branży i nie umie sobie przeliczyć ile co powinno kosztować tak czy siak to nie może być zrobione dobrze za 1/3 ceny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
xyz bardzo mi przykro ale żadnego telefonu nie otrzymałam, często dzwonią do mnie ludzie wiec mogłam mieć zajęty telefon, natomiast gdy tylko mogę lub nie pracuję(bo gdy pracuję też nie odbieram telefonów w trakcie pracy) oddzwaniam do klientek.żaden numer mi się nie wyświetlił.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie no bądźmy rozsądne 80 czy 70 zł za rzęsy to lekka przesada z tymi obnizkami Sama bym nie skorzystała za taką cenę

babette mądrze prawisz...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dużo moich klientek decyduje się na rzęsy jedwabne, które mam z firmy Magnitica Lashes, bo dają bardzo naturalny efekt ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

które dokładnie?? ja osobiście bardzo lubię rzęsy z norek Mink od Magnitica ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z doświadczenia polecam rzęsy Crystal Lashes. Wiele zależy też o tego, jakie rzęsy są potrzebne. W ofercie mają rzęsy różnej długości i grubości, o różnym skręcie. Bardzo łatwe w zakładaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pracuje na Perfect Eyelash, Rząsy świetnej jakosci , idealne do 1:1 i do Russian Volume. Zrobisz z nimi co klientka zechce bo różnostronność ogromna pod kątem grubości czy długości. Pracowałam z innymi ale te od jakiegos czasu najlepiej mi pasują te akurat, coraz więcej ich robie, a klientki bardzo sa z nich zadowolone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tak w Perfect Eye Lash mają najepsze produkty do przedłużania rzęs, zaopatruję się u nich juz od dosyć dawna. Dobre jakości produkty sa podstawą by rzęsy ładnie wyglądały i się dobrze, długo trzymały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tylko według mnie wyglada to po prostu słabo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej wybrać sprawdzone, a przede wszystkim polskiej marki (ja wspieram rodzime biznesy) dlatego moim poleceniem będzie MOs Lashes od MOs Beauty Shop.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszelkie akcesoria do przedłużania rzęs można zakupić tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Klej-do-rzes-Premium-N2-3ml/705 . Każdy produkt jest dokładnie opisany. Można sobie tam poczytać o różnych rzęsach i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Nie da się ukryć, że oprawa oka jest niezwykle ważna. Jeśli swoje rzęsy macie liche, to w ten sposób można się wspomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedłużał ktoś rzęsy u https://www.facebook.com/bellacialogabinetpiekna/ i jest zadowolony z efektu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako stylistka polecam przylepce chirurgiczne, zamiast tych standardowych płatków pod oczy, np. coś takiego: https://intra-med.pl/przylepce-chirurgiczne/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra nawet nie wiedzialam ze sa takie :P ja nie przedluzam, mam rzesy magnetyczne, to mi wystarcza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

magnetyczne czyli co? na magnes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no mniej wiecej :D malujesz pasek jak eyelinerem i na niego rzesy łapią się jak magnesik https://www.notino.pl/search.asp?exps=rzesy%20magnetyczne tu masz duzy wybor, ja polecam ardell
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, a jak przedłużacie rzęsy? Tylko zewnętrzny kącik, czy może całe 1:1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

do góry