Widok

chmara mieszkanie

Witam, kupilem mieszkanie na tak zwanym osiedlu przy lesie. Odbior w przyszlym roku. Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat mieszkania w ich domkach np. z innych osiedli. O samym baninie juz wiem dosc, ze cyrk z dojazdami itd. Ale chodzi mi jakosc i komfort zycia na osiedlach tego dewelopera. Bo na razie odnosze wrazenie, ze bede musial to sprzedac juz na wejsciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dojazd słaby, poza tym mieszka się ok :) ale zawsze możesz trafić na sąsiadów wariatów :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No z sasiadami to loteria akurat wszedzie. A powiedz prosze jak z wyciszeniem scian, w sensie sasiad obok oglada telewizje czy rozmawia to slychac przez sciany? I jak z drogami osiedlowymi, bo widzialem, ze przed odbiorem chmara wyrownuje ziemie i jest w miare ok, ale potem pierwszy lepszy deszcz czy zima i drogi wygladaja jak po nalocie bombowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest ok nie słychać sąsiadów przynajmniej tych co ja mam :-) nie wiem jak tam u was z dojazdem ale u mnie na osiedlu nie jest najgorszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wyciszenie ok. u nas prawie nic nie słychać. wiadomo jakieś wiercenie itp. to tak. droga po każdym deszczy wygląda jak by ktoś bomby rzucał to tu to tam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"czerwony" ma jeździć pod drzwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za jakis czas mozesz miec niedaleko obowdnice metropolitalna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I niezły dojazd do domu, a nie stanie w korkach w baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byloby pieknie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niezły dojazd? Myślisz ze zrobią Wam zjazd bezpośrednio pod dom? No niestety.. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obejrzyj plany, zjazd będzie dość blisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No niestety chyba tak bo zjazd będzie na Tuchomską :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co za bzdura, najblizszy zjazd będzie w Miszewie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (36 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry