Widok

ciastka paryskie z Biedronki

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
Cześć wszystkim ;) Własnie wróciłam z urlopu . Stwierdziłam ze kupie sobie swoje ulubione ciastka paryskie z Biedronki .. i ... się mocno zdziwiłam .... Nie sa jakos tak dobre jak zawsze były . Mają dziwny posmak . Są jakieś za słodkie :/ do tego stopnia ,ze po zjedzeniu dosłownie wyrzuciłam paczkę . też tak mieliście zjedliście te ciastka ? Mam wrażenie ,ze producent sie zmienił ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej . Również to zauważyłam ... Mam wrażenie ,że są jakby stare . Biszkopt jakiś cienki... galaretka za słodka do tego stopnia ,że po pierwszym gryzie mnie po prostu odrzuciło . Dziwne to dla mnie bo to były jedne z moich najbardziej ulubionych ciastek . Mam wrażenie ,ze albo zmienili recepture albo producenta :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi one nigdy nie smakowały. A ilość cukru, jaka w nich jest, mnie przeraża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale Ty o których mówisz Małgosia ? Bo generalnie chodzi o Ciastka Paryskie -delicje Biedronkowe . W trójmieście zrobiłysię ciężkie do jedzenia . Byłam natomiast w święta u mojej kuzynki w Katowicach i tam inaczej smakowały juz . Tak jak wcześniej czyli od oryginalnych delicji nie odbiegały niczym . Jak na mój gust to zmiana producenta zrobiła swoje :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry