Widok

ocieplenie domu

Ile kosztuje "material" na ocieplenie? czyli styropian ,siatka,klej +tynk
taki sredno drogi. Fachowiec chce za robote 45zl/m kw to "dobra cena"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jedynie niska cena jest kryterium wyboru oferty to gwarantuje że na przestrzeni kilku lat będzie to cholernie droga inwestycja .
To są prace na których niestety nie można oszczędzać , bo te oszczędności mocno się mszczą !
Tak samo jak wykonawca , jeśli zacznie styropian kleić na placki wywal go z budowy Bo narazi cię na koszta oraz niebezpieczeństwo .
Jest to szeroki temat i jest wiele możliwości popełnienia błędów wykonawczych bardzo trudnych do usunięcia i drogich w eksploatacji .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firmę , która ociepla styropianem grafitowym z frezem (bez mostków termicznych ). Firma z wieloletnim stażem .730648450-tel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja zaś polecam ocieplanie pianką. Ocieplałem tą metodą rok temu i jestem bardzo zadowolony. Uważam ze to najlepsze rozwiązanie. Dla zainteresowanych podaję namiary na sprawdzoną i dobrą firmę:535-535-591.Ocieplają na terenie całego kraju. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu mowa o elewacji a nie poddaszu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cena dobra, optymalnym rozwiązaniem jest kompletny system ociepleń. Tak naprawdę żeby mieć pewność, że wszystko do siebie pasuje lepiej wziąć styropian i resztę materiałów od jednego producenta, najlepiej z wyższej półki, np. termoorganika, jak ktoś już zauważył, przy takiej inwestycji nie ma co oszczędzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wtam. Myślę, że fachowiec od ocieplenia to trochę taki półśrodek niestety... Proszę raczej szukać profesjonalnych ekip, które przygotowują wcześniej plan ocieplenia dostosowany do konkretnego budynku. Ja wiem, że taki wariant jest droższy niż pan Mietek z dalmatyńczykiem pod pachą, ale na pewno bardziej opłacalny. To jest inwestycja na lata, a wszelkie niedoróbki partaczy i pseudo fachowców wychodzą najczęściej dopiero po latach i wtedy niestety konieczna jest rozbiórka starego ocieplenia i położenie nowego od nowa. Polecam do poczytania poradnik na blogu https://kabexdocieplenia.pl/pl,index Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Meble ogrodowe z surowego drewna (6 odpowiedzi)

Właśnie zakupiłem meble ogrodowe z surowego chyba sosnowego drewna. Pewnie wypadałoby je czymś...

łazienki remont (37 odpowiedzi)

czy może ktoś polecić ekipę do remontu łazienki w bloku w gdyni czy warto kłaść kafelki na dużej...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

do góry