Czy Wasze RS reba też wydają syk powietrza podczas pracy (dżwięk zasysanego powietrza) ,czy to normalne czy powinien chodzić cicho.???
00
~TOM
62.61.46.*
(16 lat temu) 15 października 2009 o 21:36
Na minimalnym tłumieniu też syczy, wszystko chodzi gładko tylko ten syk,podczas rozkręcania amora zawsze odkręcam tłumienie na minimum by olej spłynął bez przeszkód .
Swój dzisiaj serwisowałem po złożeniu pracuje tak samo (dżwięk zasysanego powietrza,brat też ma rebe od początku pracowała cicho i jakby płynniej tez go rozbierałem po złożeniu pracuje cicho jak wcześniej.
Dodam że oba to rocznik 2008.