Widok

cmentarz dla zwierząt w gdansku?

Kiełpino Górne Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
hej, slyszalam cos o cmentarzu dla zwierzat przy ul. przyrodnikow, jednak w internecie nie ma o tym wzmianek, tylko ze takie cos ma powstac, sa to artykuly sprzed 3 lat....wiecie cos czy to istnieje? jakis numer tel, dokładniejszy adres?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
mało to terenów w lasach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Pies jeżeli się go naprawdę kocha jest członkiem rodziny... pochowałbys kogoś z rodziny w lesie...???
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
widziałem taki cmentarz chyba w Olofstrom w Szwecji :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powinien taki cmentarz powstać w Gdańsku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
moim skromnym zdaniem również powinien powstać :) OCZYWIŚCIE płacić powinni za to WYŁĄCZNIE ludzie którzy psa/kota mają :)

i dodatkowo - co najważniejsze - WSZYSTKIE zwierzęta powinny być zarejestrowane w bazie danych (DNA zwierzaka, dane właściciela), i straż wiejska powinna się w końcu na coś przydać, i zbierać próbki psich gówienek w dzielnicach miasta, np raz na miesiąc na dzielnicy - i wysyłać mandaty do skur**nów, którzy nie sprzątają po pociechach, które przecież "tak bardzo bardzo loffciają", odsyłać te próbki do analizy, i wysyłać niepokornym właścicielom mandaty w wysokości CO NAJMNIEJ 5 tysięcy złotych - momentalnie zostanie rozwiązany problem pojawiający się na początku wiosny przy roztopach :) dodatkowo problem tego, ze większość idiotów psa na smyczy na osiedlu NIE trzyma, o kagańcu nie wspominając :)
no i część tej mamony z mandatów powinna finansować badania/rejestracje w bazie, a reszta dodatkowo zasili kasę utrzymującą 'zwierzaczkowy cmentarz' :)))

zero ironii, dla mnie bomba-plan
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9
Popieram! Już gdzieś na świecie (nie pamiętam gdzie) to wymyślili :) Sama mam psa i traktuję go jak członka rodziny, dlatego sprzątam jego kupy (tak jak kupy swojego dziecka) i mam nadzieję, że przed nim jeszcze wiele lat życia, ale kiedyś odejdzie i wtedy też chciałabym go pochować a nie "zutylizować".
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za , powinno powstać coś takiego , zwierzę jest członkiem rodziny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jeszcze tego brakowało ;/ Czlowiek umiera i ma dusze a zwierze zdycha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
JEŚLI, podkreślam _JEŚLI_ właściciele zwierząt zapłacą za to dobrowolnie z WYŁĄCZNIE własnych kieszeni, to co Ci do tego? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Aradash
Dokładnie tak :) Zwierzętom także należy się szacunek , a ja od nikogo darmo usług nie chcę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty personalnie może i nie ;)

ale argumentem wielu bucy - bo to nie ludzie... - jest, że np. nie sprzątają po psiaku z uwagi na brak specjalnych śmietników z woreczkmi :) oczywiście za takie śmietniki - w bucy mniemaniu - płaciić mieli by WSZYSCY ;)

także teges, jeszcze raz powtórze: za nie sprzątanie kara minimalna 5 tysięcy :) niech to ogłoszą w mediach, i w miesiąc problem zniknie...

a jeśli chodzi o cmentarze: proszę bardzo! ale NIE NIE NIE kosztem podatnika....
niech się zorganizują, zrzucą, zapłacą... Z PEWNOŚCIĄ znajdzie się jakiś inwestor, który chętnie zgarnie za to pokaźną sumkę :)

ps. za chwile się okaże, że 3/4 (nie wszyscy :) ) osób, które traktują - i ćwiergolą o tym wszędzie gdzie popadnie 24/7! - pieska/kotka za "członka rodziny" i uważały ten pomysł za dobry się wycofa, jeśli tylko inwestycja miała by obrać taki kierunek ;) kierunek ich portfeli ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdzieś w kraju , nie pamiętam w jakiej miejscowości , istnieje już taki cmentarz , opłacany właśnie przez właścicieli zwierząt . Jak widać , można :)) Po moim psie także sprzątam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
i doczytaj pismo święte każde boże stworzenie ma duszę.Najpierw przeczytaj źródło a potem wypowiadaj się na temat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uważam, ze to dobry pomysł, zwierzak w wielu domach traktowany jest jak członek rodziny po jego śmierci pojawia się problem..ludzie czasem zakopują psa gdzieś w ogródku, a to nielegalne i są jakieś problemy..tak problem byłby rozwiązany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze jest kwestia taka , jak przykładowo wyjaśnić małemu dziecku , które wychowuje się z psem , że ludzi po śmierci się chowa , a psy to co? Traktowany jak przyjaciel , a po śmierci co z nim ? Utylizacja jak w przypadku śmieci ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
TV kocham bardZiej niż szczura czy psa, gdzie go pochować?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z doświadczenia wiem, że jak pies zdechnie to pojawia się problem co z nim zrobić. W takich chwilach pomocna jest firma Pamiętaj o mnie, która wykonuje pochówki zwierzaków domowych. Jeśli spotka was taka sytuacja, to polecam ich usługi, są bardzo profesjonalni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

do góry