Widok

co dajecie dzieciom do szkoły?

Co dajecie dzieciom do jedzenia/picia do szkoły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woda..kanapki..pokrojone warzywa
owoc cos slodkiego
nie zawsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie to różnie, częto jakieś kanapki i tubkę kubusia weźmie, do picia to zazwyczaj wodę, obiady je w szkole więc to mu w zupełności wystarcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różnie, np.: kanapka, pokrojony owoc albo kilka winogron czy malin..., wafle ryżowe, przekąski typu knoppers. Na długi dzień w szkole dodaję małe kabanosy lub 2-3 nagetsy domowe, ugotowany makaron..., pojemnik z jogurtem i obok płatki do wsypania.
Do picia woda i w sezonie jesień - zima herbata w termosie. Rzadko (na wycieczki) soki w kartonikach ze słomką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje w szkole jedzą obiady więc dla mnie zostaje przygotowanie przekąsek, daję im owoce i musy Kubusia w tubce, czasami kanapki, chce żeby dzieci jadły regularnie i zdrowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak chcesz zeby zdrowo jadły
to wyeliminuj "kubusia"
toz to sama chemia
i wszystkiego napoje--cuuudowna ,,niszczaca na potege dzieciece organizmy chemia plus syrop glukozowo-fruktozowy
tragedia dla organizmu
bo to jest tansze od cukru
patrz na sklad!

zdrowa przekaska--to owoce swieze,suszone,orzechy i ziarna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre kanapki to podstawa i oczywiście napój, a dodatkowo jabłko lub banan. Mój dużo konsumuje więc kanapek jest więcej. Grubasek z niego, lecz na WF-ie daje sobie w kość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kanapki, jogurt i sok oraz owoce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pełnoziarniste pieczywo i owoce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki temat :P - czas na puentę...

A ja daję jabłko PAulaRed z Lidla po 1,99 za kilogram , a już od jutra śliwki 1.39 za kilogram ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba było jeszcze dopisać info o tym że post zawiera lokowanie produktu. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Amunicję 7.62x39mm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobre
posmialam sie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest mnóstwo stron na których można znaleźć inspiracje ze smacznymi przepisami na śniadania dla dzieci do szkoły. niektóre pomysły sa na prawdę super, np. rożnego rodzaju muffiny z kaszy jaglanej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazwyczaj kanapeczki z sałatą, serkiem i pomidorem, jabłko i sok pomarańczowy albo wodę. Czasami jakieś ciasteczka owsiane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to czytam ,to śmiać mi się chce.Jestem nauczycielem w podstawówce, klasy I-III.Najczęściej śniadanie ucznia to drożdżówka ewentualnie pączek i pół litra coli, albo słodzona woda smakowa i tyle w temacie.To ,że rodzice płacą za obiady w szkole nie oznacza ,że dziecko je zjada.Zup dzieciaki nie jadają wcale a drugie danie tylko wtedy ,gdy jest coś co im smakuje.I tyle w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

i z tych oplaconych przez rodzicow
drugich dan korzystaja tez inni pracownicy
co jeszcze rodzice robia zle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co dzieje sie z tym co zostaje?
czy ine dzieciaki nie moglyby zjesc
czy nie mozna uruchomic do tego dodatkowej przerwy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To co zosaje ptaszki wydzubią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bardzo rozumiem ,kto z tego korzysta?Nauczyciele podjadają?Czy Ty nie przesadzasz? Masa żywności idzie do kubła ,bo niestety nie można z nikim się podzielić.Nawet jaby szkoła chciała dać jakieś biednej mamie zupy w słoik ,to niestety nie wolno jej tego zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jajówe z 10 jajek bo na siłownie zaczął chodzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dla swojego zamawiam catering dietetyczny na 2500 calori, sponsoruje to wszystko https://fitking.pl/trojmiasto/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niepodobna.
Dostarczają porzeczki na sztuki?
Bo 2500 kalorii to ma mniej więcej jedna mała porzeczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kanapki, jakies jablko i izotonik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

do góry