Widok

co kupic na dzien taty przyszywanemu tacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej jestem w zwiazku on nie jest bilogicznym ojcem mojego dziecka to bedzie nasz pierwszy dzien taty mala mowi ,,tata"on traktuje zreszta ja jak corke mala ma 4 latka noi wlasnie co kupic?symbolicznie myslalam by cos narysowala i cos do tego ja niemialam ojca wiec nawet niewiem co sie daje....pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomóz jej zrobic ładną laurkę - takie prezenty najbardziej cieszą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mała ma 4 latka ,to wg mnie najlepszym pomysłem będzie laurka to taki prezent od serca i jedyny w swoim rodzaju bo osobiście zrobiony ,pewnie bardziej ucieszy tatę niż kupny gadżet .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki kobietki wlasnie o tym myslałam :) ja tez dostalam kwiaty na dzien mamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może właśnie kupiony ale spersonalizowany:)

np. kubek/koszulka z nadrukiem jakiegoś Waszego tekstu albo zdjęcia?

laurka też oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslalam o koszulce ,,najlepszy tata na swiecie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto pomyśleć o jakimś zegarku? :) zegarownia.pl ma wiele ciekawych propozycji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast koszulki kupiłabym kubek z zabawnym napisem w tym tonie. Kubki używa się codziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może taki niezobowiązujący gadżet?
http://fotobistro.pl/kubki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skarpetki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Bo według mnie nie ma znaczenia czy tata jest biologiczny czy przyszywany, ważne że nas wychowuje i kocha. Dlatego też może poczytasz sobie na ten temat na tej stronie https://artdecor24.pl/blog/prezent-na-dzien-ojca-co-kupic-w-prezencie-na-dzien-taty-pomysl-na-prezent-dla-ojca/ na której to mają kilka bardzo ciekawych pomysłów na prezent z takiej okazji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla tych, którzy lubią napięcie i dramatyzm amerykańskich teleturniejów, ta platforma naśladuje te emocje. Tutaj: https://wearso.com/ , znajdziesz grę przypominającą popularne programy telewizyjne, takie jak "The Wall". Doświadczenie jest podobne do bycia w teleturnieju na żywo, bez wychodzenia z domu. Wywołuje to przypływ adrenaliny, gdy patrzysz, jak spada kulka, potencjalnie mnożąc swoją nagrodę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Co na 1. rocznice ślubu? Jakieś ciekawe pomysły? (11 odpowiedzi)

Witajcie, Chciałabym z mężem jakos miło spedzic czas w pierwsza rocznice ślubu, nie chodzi o...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Co na prezent na Dzień Babci i Dziadka? (122 odpowiedzi)

Poszukuję pomysłów. Jestem mamą dzieci w wieku 3latka i 5m-cy.

do góry