Widok

co lepsze MŁODA AKTYWNA NIANIA czy STARSZA MNIEJ AKTYWNA ?

tak mnie to zastanawia! co byscie wybrali jak byście mieli zostawic swoje dziecko pod opieką innej osoby ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie generalizujmy . Starsza Pani może mieć więcej wigoru niż ta młoda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mamcia ma 43 lata i wiadomo - nie ma tak wiele sił, co dwudziestoletnia pannica, niemniej opiekuje się już czwartym dzieckiem w ciągu 9 lat i wszyscy są z niej bardzo zadowoleni. Kobieta, która już odchowała swoje dzieci, trochę inaczej na wszystko patrzy :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
starsza ma wiecej doswiadczenia niz młoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mojego dziecka miałam w sumie 3 nianie 2 po 45r.ż i 19 latkę moje dziecko lubiło wszystkie, ale najlepszy kontakt miało z młodą. Nie zabierała jej do swojego domu i "przy okazji" sprzątała, robiła zakupy i obiad, ale siedziała u dziecka w domu wymyślała różne twórcze zajęcia i zabawy. Poświęcała czas dziecku w 100%. Z własnego doświadczenia wolę młodsze nianie, ale do maluszków poniżej 1 roku polecam starsze, bardziej doświadczone. Pozdrawiam wszystkie nianie, bo mają bardzo odpowiedzialną pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie ja jestem mloda nianie i trudno jest mi znalezc prace bo wola starsze i doswiadczone choc tez mam troche doswiadczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry