Widok

co można zobaczyć w Warszawie z 9 latkiem

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
co moge jeszcze zobaczyć oprócz centrum kopernika?moze ktoś był i doradzi , myslałam o narodowoym i pałącu kultury i zoo powstania warszawskiego prosze o rady z gory dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejażdżka metrem (dla mojego syna to byla atrakcja ;)), muzeum wojska polskiego, muzeum powstania warszawskiego
jak lubi, to w Łazienkach można karmić wiewiórki, one podchodzą bardzo blisko i wcale się nie boją, z ręki jedzą ;0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pałac w Wilanowie,Ogród Botaniczny w Powsinie,Złota kaczka na ul.Tamka,No i ...Starówka,Budynek Sejmu na Wiejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stadion narodowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oprócz w/w dla mojego synka atrakcją było też stare miasto, wejście na wieżę widokową a potem spacer po barbakanie
także spacer po kaszarach na Czerniakowie, można tam wejść do czołgu i do samolotu (mojego siłą trzeba było wyciągać :-)

zależy kiedy jedziecie ale np. 15.VIII dodatkowo parada Wojska Polskiego i inne atrakcje w wielu miejscach związanych z
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam trasę dla wszystkich rodziców ceniących piesze zwiedzanie. zaczynamy na Starym Mieście, przechodzimy Barbakan, wchodzimy na Wieżę Widokową obok Kolumny Zygmunta, przechodzimy Krakowskim Przedmieściem przed Pałacem Prezydenckim, skręcamy w ulicę Tamka, tutaj oglądamy złotą kaczkę, a nastepnie udajemy się do Centrum Nauki Kopernik z jednoczesną wizytą w Planetarium. Potem spacer brzegiem Wisły, wejście do ogrodów BUW, przez most i do zoo. Potem można jeszcze odbić i odwiedzić pomnik Praskiej kapeli, który wygrywa warszawskie melodie po wsyłaniu smsa.
Dla dziecka 9-letniego wielką atrakcją są też rowery venturio(na wypożyczenie proszę przygotować się wcześniej bo opłaty załatwia się smsem), my w tym przypadku rozdzieliliśmy się na dwie grupy i jedna do pałacu Kultury dotarła rowerowo, a inna autobusowo. No i na koniec to co zawsze warto zrobić w Warszawie to obejrzeć zachód słońca nad miastem z tarasu na 36 piętrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i starszak (8-latek) był zachwycony Defiladą Wojskową, no ale to już trzeba się w konkretne święto wybrać do stolicy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (172 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry