Widok

co myślicie o Dolce & Gabbana Light Blue

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dolce & Gabbana Light Blue -woda toaletowa

Czy ma któraś z Was taką wodę?? Psiapsiułki wracaja z Lądynu i chcą mi taką kupić, miałam zobaczyć w sklepie zapach.. no ale nie znalazłam :(
Czy ma delikatny zapach??

Dzięki za odp, chociaż watek nie na temat

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak z Lądynu, to bierz, nie zastanawiaj się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam ta wode, wg mnie jest bardzo fajna - zapach jest swiezy. Tez kupowalam za granica (w Iralndii) bo tu w POlsce jest o wiele drozsza... oczywiscie zapach to kwestia gustu ale jesli lubisz swieze zapachy to powinno byc ok.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet sie nie zastanawiaj bo jest przepiekny zapach i dluuuuuuuuugo trzyma :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez jakiś czas używałam tej wody, bardzo delikatny. na lato jak najbardziej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupowałam w Londynie i wlaśnie z tego co zdązyłam się zorientować to tutaj jest dużo droższy.Zapach super świeży,akurat na zbliżające się(mam nadzieję)lato.Polecam!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam. mi sie podoba.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedysa go uzywalam... delikatny swierzy zapach.... mi sie podoba!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lądyn...nieee. To już niemodne, lepszom wersje tego perfumu majom w Brókseli tudziesz w Paryrzu. Słyszałem poza tym, iż wydano całkiem ciekawy i pouczający poradnik "Dysleksja, dysortografia - poradnik dla przygłupa", jak dla Ciebie w sam raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady...dla ciebie tez powinni wydac jakis specjalny poradnik odnosnie kultury

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliczny zapach!!!! mi sie bardzo podoba niestety buteleczka juz pusta...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładny używałam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Ladynu to inaczej pachnie!!:):)-polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma takiego miasta - Lądyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój...:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
swiezy zapach, ale mnie sie srednio podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma takiego miasta "london" ale w sumie "lądyn" też pasuje:)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetny zapach,bierz w ciemno

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam,podoba mi sie:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chodzi o to,ze jak z Londynu to ładniej pachnie :-) tylko akurat ja kupowałam i wiem,ze jest tańszy więc się nie zastanawiaj.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super zapach. Uwielbiam:) Teraz zdradziłam go dla "envy me" gucciego, ale chyba wrócę do "light blue" w ciągu dnia, a ten drugi na wieczór;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry