Widok

co myslicie o ..

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
tym ze minis.zdrowia chce wprowdzic do szkol program o naturalnej metodzie antykoncepcji?

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie dzieciaki powinny się też nauczyć o npr

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest rzeczą absolutnie skandaliczną, żeby za publiczne pieniądze propagować jeden rodzaj ideologii który jest zgodny z wiara koscioła - cytat i bardzo sie zgadzam

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeden nie; ale powinny poznać wszystkie sposoby i miec prawo wyboru

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moim zdaniem dziecii nie powinni sie tego uczyc.poznac owszem zeby widzialy ze wogule cos takiego jest ale nic wiecej

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego??
uważasz że to niepotrzebne??
wyobraź sobie że mój ginekolog mi zalecił obserwacje ostatnio, gdyby nie poradnictwo rodzinne to nie wiedziałabym o co chodzi

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj nie ...chodzi mi o takie typu metody jakie chce wprowadzic rzad ale jako metody antykoncepcji.

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja powtarzam na lekcjach biologii, wychowania seksualnego każdy powinien zapoznać się z wszystkimi metodami...bo moze zdarzyć się tak że dziewczyna nie bedzie mogła przyjmować żadnych środków antykoncepcyjnych typu pigułka, plastry, zastrzyki, używać prezerwatywy ze względów zdrowotnych czy innych...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W szkole powinny być omawiane wszystkie metody antykoncepcji oraz NPR. Większość rodziców nie potrafi na ten temat rozmawiać z dziećmi, część dzieci nie jest na tyle inteligentna, aby wszystkie wiadomości zdobyć samodzielnie...

Nawet na weselniku był przecież ostatnio przypadek, że dziewczyna uznała za niezwykle prawdopodobne to, że zaszła w ciążę podczas okresu...

Niestety, durne moherowe partie powielają błąd kościoła katolickiego. Przez ich działania NPR jest uznawane za niewiarygodne i śmieszne.

Ja nastolatce bym nie polecała NPR jako metody antykoncepcji, ale jako doskonałą metodę kontrolowania stanu swojego zdrowia oraz poznania swojego organizmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha napisał(a):

> Nawet na weselniku był przecież ostatnio przypadek, że
> dziewczyna uznała za niezwykle prawdopodobne to, że zaszła w
> ciążę podczas okresu...

Wyobraź sobie, że nie jest to rzecz niemożliwa... Sporadycznie zdarza się, że owulacja przebiega równolegle z miesiączkowaniem (po porzednim jajeczkowaniu), a całkiem często - że przypada w ciągu 48 godzin po zakończeniu "okresu" (w końcu może to być nawet 8-10 dzień cyklu!).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałam "niezwykle prawdopodobne".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to posluchajcie tego...

Wydawnictwo pedagogiczne w ktorym pracuje wydaje teraz ksiazke do biologii dla GIMNAZJUM. Tam w drugiej klasie (uczniowie 15 lat) jest nauka o czlowieku. Zamiescilismy tam tematyke antykoncepcji i.. nie wiemy czy ministerstwo przez to zgodzi sie dopuscic podrecznik do uzytku szkolnego!
Nikt inny tego nie porusza...

[/URL][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

kiedy lekcje angielskiego dla dziecka? (33 odpowiedzi)

Moja Maja w tym roku konczy 3 latka zastanawiam sie czy to juz czas zeby poslac ja na lekcje...

kaszel u dziecka, jak sobie radzicie ? (85 odpowiedzi)

Synek ma 3 latka, zaczał się katar, potem kaszel. Dwukrotnie byłam u lekarza i osłuchowo jest...

do góry