Widok

co myślicie o wykupieniu ołożnej za 500 zł?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Rozmawialam z kolezanka , ktora mowi ze bez wykupienia dodatkowo wlasnej poloznej nie urodzilaby, podobno placi sie 500 zl i ma sie pelna opieke zastrzyki itp itd. osobiscie podchodze do tego sceptycznie nie da rady normalnie urodzic? albo zaplacic 200 zl na miejscu jakiejs poloznej za opieke, jak wy dziewczyny rodzilyscie z polozna czy bez? bo nie wiem czy zbierac kase ;) pozdrawiam wszystkie kobitki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie rodziałam ale nikt z mojego otoczenia ni wykupował własnej poloznej i porody przeszły bez przszkód


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myslę, ze to zbędny wydatek. Przydadzą ci sie te pieniadze choćby na pieluchy :)
Rodziłam bez specjalnej położnej. Trafiłam na super zespół w sali porodowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A UMNIE ZNAJOMI POLECAJA TAKA FORME. NIGDY NIE WIADOMO NA JAKA BABKE I SIE TRAFI I JAKI HUMOR:)



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego zawsze musi się wszystko kręcić wokół pieniądza :/ czy położna nie może mieć dobrego humoru, jak nie dostanie kasy?
dla mnie to wszystko jest niesprawiedliwe, niektórych nie stać na dodatkowe wykładanie pieniędzy :/ wolę te 500 zł przeznaczyć na dzidziusia, a nie na połóżną, która akurat będzie mi stawiać fochy :/

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Położne w szpitalach są bardo miłe i na pewno nie będę robiły fochów. Skąd to przypuszczenie? Lepiej nie słuchać niestworzonych historii . Rodziłam bez opłacania położnej. Panie były bardzo miłe .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie mi o to chodzi :)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to wwidze ze wiekszosc jest za nieplaceniem w sumie racja decyzja podjeta zadnego placenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Maja jak sie spotkamy to Ci wybije z glowki takie pomysly polozna i tak czy inaczej jest przy porodzie kaske mozesz zbierac na wyprawke:) buziaki dla brzusia
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie polecacie domowe skuteczne sposoby na poronienie? żeby obyło się bez aborcji bo wiadomo i drogie to i co ja będe z prawem zadzierać :)

miłego dnia życzę




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Hania 12-06-2007 08:14 wyślij odpowiedź

słyszałam, że gorąca kąpiel może spowodować poronienie ale zastanów się nad tym 30 razy!!!!!!!!



To nasz dzień
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=129643&t=129643




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: beata.tr 12-06-2007 08:16 wyślij odpowiedź

Boże!!! Widzisz i nie grzmisz!!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: an na 12-06-2007 08:21 wyślij odpowiedź

gorrąca kapiel! juhu!...




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Hania 12-06-2007 08:25 wyślij odpowiedź

Ale naprawdę czy Ty jesteś tego pewna??
bedziesz tego żałować



To nasz dzień
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=129643&t=129643




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: aleksad 12-06-2007 08:38 wyślij odpowiedź

to chyba jakaś durna prowokacja, dziewczyno idź się leczyć, najlepszym sposobem dla CIebie będzie wizyta w szpitalu na Srebrzysku-może jeszcze uda się Ciebie wyleczyć











Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: an na 12-06-2007 08:46 wyślij odpowiedź

jestem tego pewna że nie bede żałowac. a zreszta lepiej załować ze sie cos zrobiło niz załować ze sie czegos nie zrobiło




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: maja111 12-06-2007 08:56 wyślij odpowiedź

I to jest własnie ta niesprawiedliwość jedni całe życie starają się o dziecko a znajdzie sie taka siksa która ma wszystko w nosie. Trzeba było się pożądnie zabezpieczać to by nie było żalowania nie żałowania




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: an na 12-06-2007 09:02 wyślij odpowiedź

alez ja sie zabezpieczałam tabletkami !




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: amsta. 12-06-2007 09:21 wyślij odpowiedź

http://www.womenonweb.org/index.php?lang=pl
cytotec w polsce 600 zl ok
arthrotec - nie ma go praktycznie juz w aptekach cos kolo 50 oficjalnie
a nieoficjalnie od lekarzy z ogloszen
mozesz urodzic i oddac dziecko do adopcji




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: CzarnaOliwka 12-06-2007 10:55 wyślij odpowiedź

Wrrrr...obyś nigdy nie mogła mieć dzieci.Jak mozna na końcu takiego pytania wstawić uśmiech.Jesteś albo głupia do granic możliwości albo bardzo ci sie nudzi.




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: lisiczka 12-06-2007 11:00 wyślij odpowiedź

Zanim to zrobisz zastanów się milion razy!!!!!!!!! nawet nie zdajesz sobie sprawy co znaczy aborcja nawet ta wywołana gorącą kąpielą. Jeśli masz w sobie jakieś uczucia, a zakładam że tak to PAMIĘTAJ zostawi to trwały ślad na Twojej psychice, nigdy o tym nie zapomnisz. A co zrobisz jeśli okarze się, że nie będziesz mogła potem mieć więcej dzieci?!?? Nie zabijaj swojego dziecka! Zawsze możesz je komuś oddać do adopcji... Przemyśl to dokładnie, bo według mnie nie masz prawa zabijać niewinnej malutkiej istotki. Ono ma prawo się urodzić!!!!!!Nie wolno Ci tego zrobić, przecież to zawsze zabójstwo tylko za nie nie pójdziesz siedzieć.Dziewczyno opamiętaj się.
P.S.
Nie chcę Cię obrazić, ale sądząc po Twoich wypowiedziach jesteś jeszcze młodziutka i głupiutka i nie zdajesz sobie sprawy co to jest odpowiedzialność!!!!!Pozwól temu maleństwu się urodzić a potem oddaj do adopcji, bo TY na nie nie zasługujesz!!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: jaszczur 12-06-2007 11:10 wyślij odpowiedź

dziewczyno - idź pierw na usg, zobacz to maleństwo i zastanów się co planujesz zrobić. to nie jest jakis tam bezkształtny zarodek tylko mała dzidzia . nie piszesz, który to tydzień ale na pewno bije już serduszko, a dzidzia wymachuje łapkami i nózkami.....przypominam sobie swoje pierwsze usg .....dziewczyno...zobacz co Ty chcesz zrobić i jakim prawem...

jaszczurka




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mirakula 12-06-2007 11:37 wyślij odpowiedź

To jest jakis pic na wode moim zdaniem takie pytania nie powinny sie pojawiac na tym forum Kobieto jestes nienormalna powiedziala bym jeszcze ale szkoda strzapic jezyka nad takimi ...............




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: an na 12-06-2007 11:41 wyślij odpowiedź

tak się składa że nie chce mieć żadnych dzieci w ogóle i jest mi to naprawdę obojetne czy w przyszłości będę mogla jeszcze zajśc w ciążę. a lat mam 26.




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Maryna 14-06-2007 09:49 wyślij odpowiedź

Rozumiem Cię, też nie chce mieć dzieci, a mam 30 lat. Niestety żadnego prostego sposobu nie znam, zdecydowałabym się na zabieg. Porady typu urodź i oddaj do adopcji osłabiają mnie. Ja nie chciałabym się męczyć przez 9 miesięcy, przytyć, a potem przeżywać męki porodu bez potrzeby.




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: aleksad 14-06-2007 10:07 wyślij odpowiedź

następna nienormalna,ręce opadają z bezsilności jak takie kretynki czytam











Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Dori 17-06-2007 15:25 wyślij odpowiedź

an na napisał(a):

> tak się składa że nie chce mieć żadnych dzieci w ogóle i jest
> mi to naprawdę obojetne czy w przyszłości będę mogla jeszcze
> zajśc w ciążę. a lat mam 26.

to idż do lekarza na zabieg a on podwiaze ci jajniki i zadnych dzieci nie bedzie


Zaproszenia ręcznie robione







Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: all 12-06-2007 11:40 wyślij odpowiedź

moim zdaniem to głupi żart,,,,,o ile to można tak nazwac




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: an na 12-06-2007 11:43 wyślij odpowiedź

jak na razie to ja piję duzo wódki . może to pomoże :P




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: all 12-06-2007 11:43 wyślij odpowiedź

skuteczny sposób,,,,,włoż głowę pod kran z lodowatą wodą .




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: an na 12-06-2007 11:45 wyślij odpowiedź

no teoretycznie to mogłabym urodzić i oddac do adopcji ale mama mi mówi że to wstyd przed sasiadami i lepiej usunac w porę co jeszcze nie widać




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: piri 12-06-2007 11:44 wyślij odpowiedź

Bierzesz ciężki młotek, zamachujesz się i całej siły walnij się w głowe, tylko dobrze wyceluj, będziesz miała i poronienie i środki antykoncepcyjne z głowy.

A swoją drogą oceniam, że to jakieś gówniarstwo na ostatniej lekcji informatyki sobie jaja robi.







Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: all 12-06-2007 11:49 wyślij odpowiedź

kogo to szczerze mowiac obchodzi ,,,,,,,,,,piszesz takie głupoty ,ze sie czytac nie da




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mirakula 12-06-2007 12:17 wyślij odpowiedź

po co my wogle sie stresujemy i odpisujemy takiej .............. ma 26 lat i slucha sie mamusi (wstyd przed ...............) w jakim wieku one zyja zalosne




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Wera25 12-06-2007 12:23 wyślij odpowiedź

szkoda słów...




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: misia_b 12-06-2007 12:20 wyślij odpowiedź

marna prowokacja




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Ewa26 12-06-2007 13:05 wyślij odpowiedź

dziewczyny nie odpowiadajcie na tak durny watek !!!! jakiejs kretynce sie nudzi !!! powinnysmy to zbojkotowac,a niektorych to nie rozumiem jak mozna udzielac jej jeszcze rad ????!!!!! zastanowcie sie




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: ILCIA 25 12-06-2007 13:09 wyślij odpowiedź

OJEJ JESTREŚ BNARDZO NIEMĄDRA WSTYDZ SIĘ ZE O TAKIE RZECZY PYTASZ




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mirakula 12-06-2007 13:10 wyślij odpowiedź

Proponuje usunac ten watek!!!!!!!!!!!!!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: HEVET 12-06-2007 14:40 wyślij odpowiedź

ja znam doskonaly sposób.. nie trzeba bylo trzymac nóg w powietrzu , to nie bylo by problemu.. zastanów sie dziewczyno.. dla mnie jestes niepowazna




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: moceza 12-06-2007 14:50 wyślij odpowiedź

Czy ten wątek w ogóle jest na poważnie założony? Bo trudno mi w to uwierzyć. Nie znajdziesz tu dziewczyno odpowiedzi. Szukaj jej u lekarzy, zwłaszcza u ginekologów "z podziemia".




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mamka 12-06-2007 17:02 wyślij odpowiedź

Pewnie szkoda mojego pisania,ale jestem wstrząśnięta tak jak pozostałe rozmówczynie. Dla mnie szokiem jest,że ktoś może być taką kretynką i pisac o takich sprawach na forum....Tu szuka wsparcia i pomocy dla swojej zbrodni!!! Nie wierzę, że to pytanie jest serio zadane!
Idź do psychologa dziewczyno, razem z matką!!!!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mirakula 13-06-2007 07:37 wyślij odpowiedź

raczej do psychiatry




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mamka 13-06-2007 09:33 wyślij odpowiedź

Racja, może od razu na Srebrzysko, bo psycholog tu może nie pomóc!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: heh 13-06-2007 20:15 wyślij odpowiedź

;)




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: moceza 13-06-2007 20:55 wyślij odpowiedź

Nie potępiam tak skrajnie tej dziewczyny, ale czego ona sie spodziewała na tym forum. Tu są szczęsliwe matki, "ciężarówki" i kobiety, które strasznie chcą dziecka, przeżyły nieraz swoje własne dramaty (poronienie) i usilnie starają się zajść w ciążę. A ta wyskakuje z takim tematem.




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Casi 14-06-2007 18:57 wyślij odpowiedź

nawet jesli to prowokacja to zadziwiaja mnie te wasze wypowiedzi "jedz na srebrzysko" "kretynka" "siksa" nawet jesli ktos chce usonac dziecko to chyba prywatna sprawa kazdego z nas!!! Fakt o takich rzeczach nie powinna pisac tu na forum.




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: wiesia 14-06-2007 19:32 wyślij odpowiedź

Casi napisał(a):

> nawet jesli to prowokacja to zadziwiaja mnie te wasze
> wypowiedzi "jedz na srebrzysko" "kretynka" "siksa" nawet jesli
Z tym sie zgadzam.

> ktos chce usonac dziecko to chyba prywatna sprawa kazdego z
> nas!!! Fakt o takich rzeczach nie powinna pisac tu na forum.
Dziewczyna upublicznila swoj problem - wiec juz nie prywatna.
I juz nie taka tylko Jej prywatna sprawa... bo tego drugiego Czlowieka w Niej tez.

Swoja droga... seks tak, ale odpowiedzialnosc juz nie.
Wiadomo, ze nie ma 100% sposobow.

PS. A ten watek to moglby admin/moderator usunac.

Pozdrawiam,

wiesia




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mirakula 14-06-2007 19:37 wyślij odpowiedź

jak pisze na forum to raczej tez nasz sprawa




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: kuksia25 14-06-2007 19:44 wyślij odpowiedź

nnt jak się wkleja obrazki ?? :]




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Agatha 14-06-2007 19:59 wyślij odpowiedź

Dajcie spokój, sprzeczać się o trollicę?

Przecież gdyby nawet ktoś napisał, żeby poszła się utopić, to by to było bez znaczenia...

A uwagi o Srebrzysku są na miejscu - ta sama osoba wiecznie zakłada podobne, bzdurne wątki...




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: all 14-06-2007 20:16 wyślij odpowiedź

nawet jesli to prowokacja to zadziwiaja mnie te wasze wypowiedzi "jedz na srebrzysko" "kretynka" "siksa" nawet jesli ktos chce usonac dziecko to chyba prywatna sprawa kazdego z nas!!!

Zadała pytanie na forum ,więc nie jest to juz sprawa prywatna.
A pytanie jest tak żałosne i głupie ,że kwalifikuje sie tylko do złosliwych komentarzy




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: anette 14-06-2007 22:07 wyślij odpowiedź

ja bym na miejscu tej panny sie zastanowila co, w jaki sposob i gdzie pisze, no chyba ze to ma byc taki zart i chce podniesc wszystkim ciezarowka cisnienie... idiotka ;)







Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Casi 15-06-2007 13:35 wyślij odpowiedź

wiecie tu sie zaczyna temat kiedy zaczyna sie człowiek....ja juz nie bede kometnowac bo ja mam zupełnie inne zdanie niz wy a wole nie wywoływac 3 wojny swiatowej:))




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: wiesia 15-06-2007 15:03 wyślij odpowiedź

Casi napisał(a):

> wiecie tu sie zaczyna temat kiedy zaczyna sie człowiek....ja
Wg mnie to jest raczej temat odpowiedzialności za swoja rozrodczosc.

PS. Nie wiem co Wy na to, ale zglosilam ten wątek do moderacji.
Admin stwierdził, że go nie usunie, mimo że jest kontrowersyjny, gdyż liczy na to, że kobieta która zadała pytanie, na podstawie naszych rad podejmie właściwą decyzję.

Pozdrawiam,

wiesia




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Casi 15-06-2007 15:53 wyślij odpowiedź

i radze nie zyczyc komus "obys nie miała dzieci" bo to sie obraca przeciw temu co zyczy.




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: juli7 16-06-2007 20:11 wyślij odpowiedź

kopnij sie w brzuch a zaraz potem w głowe idiotko. I nie dlatego, ze o tym myslisz bo to oczywiscie jawna prowokacja, ale dlatego że masz czelność zadawac takie beznadziejnie idiotyczne retoryczne pytania.







Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: CzarnaOliwka 16-06-2007 20:55 wyślij odpowiedź

Ehhh Casi ja nie wiem czy sie obraca czy nie obraca...ja bez zyczenia komus straciłam juz jedno dziecko więc dlatego nie potrafie odpowiedzieć nic innego na takie pytanie.I na pewno nie chodzi o samo sedno problemu czyli usuwanie ciąży bo tu też ja mam inne zdanie niz większość ale nie rozumiem jak można o takich rzeczach mówić z "uśmiechem na twarzy". To przykre niezależnie od tego czy ten post jest prowokacją, głupim żartem czy na poważnie...:(




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Casi 17-06-2007 15:12 wyślij odpowiedź

Masz racje teraz czarna oliwko. Ja tez niestety przeszłam ten dramat utraty dziecka ale nie potepiam usowania ciazy.Ale jak chodzi o to pisanie z usmiechem to zgadzam sie w 100 % ale to tez nie powid zeby dziewczyne wyzywac.Po co sie znizac do jej poziomu!!!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: Dori 17-06-2007 15:22 wyślij odpowiedź

an na napisał(a):

> a jakie polecacie domowe skuteczne sposoby na poronienie? żeby
> obyło się bez aborcji bo wiadomo i drogie to i co ja będe z
> prawem zadzierać :)
>
> miłego dnia życzę

wg mnie --- spowodowanie wiadome poronienia to własnie aborcija!!!!!!!!!!!


Zaproszenia ręcznie robione







Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: mamka 18-06-2007 10:32 wyślij odpowiedź

Myślę, że czas zakończyć ten wątek, bo sama zainteresowana moze już zrozumiała co napisała, gdyż dawno się nie odezwała.
Poza tym szkoda naszej irytacji, gdyż może ta osoba smieje się z nas, że tak łatwo nas rozdrażniła a wątek okazał się niezłą przynetą!!!!!!!




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: brzoskwinka 19-06-2007 11:46 wyślij odpowiedź

Nic dodać, nic ująć dla tego wątku każda wie o co zapewne chodzi




Re: domowe sposoby na poronienie
Autor: nn 20-06-2007 20:36 wyślij odpowiedź

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nn co ty odwalasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie
Moja jedna koleżanka zapłaciła położnej (nie wiem ile) która przyjechała na telefon do szpitala (wigilia godz. 13:30 ) i była przy niej i mężu cały czas do porodu.
Za to nie płacili za poród rodzinny, ponieważ to ona wprowadziła męża i nikt się nie pytał czy już zapłacone :)
również podała jej zastrzyk przeciwbólowy, na rozwarcie i jeszcze coś tam
( za darmo ). Gdzie wcześniej nie mogła się doprosić.
Ogólnie była bardzo zadowolona i powiedziała że przy następnym porodzie też się zdecydują na położną.
My też się nad nią zastanawiamy.
Zobaczymy ile sobie zażyczy :) ale ponoć mniej niż 500zł
Ja uważam, że jak kogoś stać lub wie że nikogo przy niej nie będzie to myślę że warto. Ponoć ciężko jest samej.
Dla mnie jest przesadą i to DUŻĄ wydawać 4000zł za poród w prywatnym szpitalu...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie placilam, uwazam ze to glupota, za to mielismy porod rodzinny i maz wszystkiego pilnowal - to chyba najlepsze rozwiazanie, a pieniadze lepiej przeznaczyc dla maluszka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak kup sobie jesze pielęgniarke ,lekarza no i oczywiscie karetke ktora berdzie cie wozila do szpitala jak dostaniesz kataru.

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda kasy, ja mam za sobą dwa porody i może nie zawsze były przy nich wymarzone położne. Uważam, że to strata kasy, jeśli planujesz rodzić z mężem to niech on trzyma rękę na pulsie i zajmie się właściwą "oprawą" porodu i ustawi "niegrzeczną" położną. Drugi poród chociaż był dla mnie tragiczny, to właśnie dzięki przemiłym, nieznanym mi położnym przeżyłam!!!
One nie są takie złe a 500 zł to już niezła wyprawka dla maluszka. Poza tym, jak przemyślisz, że ten jeden dzień, kilka godzin cierpienia ma Cię jeszcze kosztować takie duże pieniądze, to chyba warto opuścić!
Życze Ci abyś trafiła na super położną, bo takie na pewno są!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo są ludzie i ludziska, jedni robią to z własnej woli, nie chcą pieniędzy, mają radość z przyjścia na świat dziecka :) a inni oczekują czegoś więcej... więc jedni zapłacą i będzie dobrze, a inni też zapłącą i będzie źle :/ a jeszcze inni nie będą płacić i wszystko będzie w należytym porządku :)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moje 2 kolezanki powiedziały ze bez połoznej nie wyobrazaja sobie porodu.Jedna rodziła razy i mowi ze w szpitalu była zupełnie inna gadtka jak była połozna a druga to powiedziała ze miała dupowata połozna ktora nic nie potrafiła załatwic takze tak czy siak czy sie zapłaci czy nie to jest roznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ciekawe ile z tych pań, które opłacały psioczą, że służba zdrowia jest skorumpowana:/ W tej chwili nie ma czegos takiego jak opłacanie położnej, to jest zwykła łapówa.Lekarze połóżnicy sa na dyżurach i wydaje mi sie, że jeżeli trafisz na połóżnika czy położną, która po prostu jest lekarzem przez przypadek to nie ważne ile zapłacisz.A pięć stów to pieluch na kilka miesiecy:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem dlaczego niektórzy na tym forum są oburzeni płaceniem położnej twierdząc ze można by było przeznaczyć te pieniążki na dzidziusia ale o porodzie w swissmedzie nikt nie krytykował i nie uważał ze te 4000zł można też w lepszy sposób przeznaczyć.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Haniu byly krytyki na temat rodzenia w prywatnych klinikach ale poco stresowac przyszla mame mowiac jej ze jest nie powazna i wogle jak sie juz uparla na to niech robi co chce ja sie tylko wypowiadam wtedy gdy ktoras chce dac w przyslowiowa lape poloznej za umielenie porodu :)ja nie placilam weszlam do szpitala ze swiadomoscia ze ide rodzic i kazdy mi tam pomoze lacznie z moim mezem :) a tak wogle do tych co mysla ze jak zaplaca to polozna sama zadecyduje o tym zeby dac np. jakies srodki znieczulajace wszystkie zalecenia wydaje tylko i wylacznie lekarz ona jest tylko od wsztrzykiwania i podawania bez lekarza ona nie ma prawa wam sama nic podac
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje koleżanki tez płaciły położnej i wcale nie rozpatrywały tego w kwestiach szkoda nie szkoda....podczas porodu położna nie jest z Toba przez cały czas a jak zapłacisz i owszem...jesli ktoś nie boi się jest pewny siebie zdolności swojego męża,albo to juz kolejny poród to ok mozna tą kaskę na coś innego wydać(oczywiście mówię tu o osobach które stac na taki wydatek),ale są osoby które pewniej czują sie pod stałym nadzorem...wszytskie te położne były polecane wczesniej bądź to przez lekarza prowadzącego bądź z doświadczenia innych koleżanek i wszytskie moje koleżanki bardzo zadowolone.Nie potepiam tego podpłacania, aczkolwiek uważam że położna powinna w ramach swojego dyżuru być przy rodzącej cały czas,bez dodatkowej opłaty.Z drugiej strony jak myślę że robię to dla dobra porodu,dzidzi i w zasadzie na pewno tej babeczce przyda sie taka kaska(bo widomo ze pielegniarki kokosów nie zarabiaja)to jakos tak bardziej pozytywnie mnie to nastawia .Uważam że kazdy ma prawo robic jak sadzi, na co pozwalają mu warunki finansowe i jak sie będzie czuł najbardziej komfortowo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem szczerze - placilam prawie 3 lata temu - 300 zł ale rodziłam bez męża ( to mój wybór i tak chcialam) jestem bardzo zadowolona (pozdrawiam p. beatke z Zaspy :-))) - wiecej dzieci nie planuje ale gdyby jednak to napewno też zalatwiłabym sobie połozną. Była przy mnie cały czas , rzeczowa, fachowa i dzieki niej wszystko przebiegło duzo szybciej .nawet nie smiałam sobie pomyslec , że swoje pierwsze dziecko urodze w 2,5 h .......pozwoliłam sobię na odrobine lususu moze ale to był ostatni taki moj wybryk bo od czasu urodzenia dziecka jak ide na zakupy z zamiarem kupienia czegos sobie to zawsze wracam z czyms dla syna eh !!!!!! Jak bym miała raz jeszcze rodzic to tez bym zapłaciła połoznej - ale przeciez nikt nikogo do tego nie zmusza wiele kobiet rodzi standartowo i tez jest dobrze - to wolny kraj i Twoj wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwazam ze to indywidualny wybor kazdej z nas ale nie ma co tego rozpatrywac w kategoriach szkoda nie szkoda badz ze to jest jakas fanaberia i bez oplaconej poloznej tez mozna urodzic, pewnie, urodzic tez mozna samemu w domu (nie raz sie o takich przypadkach slyszy) ale po co ?? dla wlasnego komfortu psychicznego i dobra dziecka, lepszej opieki i pomocy nie ma co załowac ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porod w prywatnej klinice to tez sprawa kazdej z nas ... ja mam zamiar rodzic w swissmedzie, bo chodze do dr Wojcika i mam planowane CC, ok jest to duzo pieniedzy ale mamy z mezem na ten cel bo ile razy w zyciu bede rodzic ?? raz moze dwa?? pierwszy porod chce wspominac jak najlepiej wiem ze mozna to rowniez osiagnac w zwyklym szpitalu, nie zaprzeczam.. a co do uwag ze lepiej te pieniadze przeznaczyc na wyprawke, to ja wole moze kupic tanszy wozek mojemu dziecku a miec komfort psychiczny przy porodzie bo bardziej moje samopoczucie, opieka jest wazna w tym momencie dla malucha niz firma wozka czy ciuszki w jakich bedzie chodzic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla kazdej z nas co innego jest przesada dla mnie to np robienie wesela na 150 osob i wydawanie na ten cel 30 badz wiecej tysiecy ..
czesc z nas za porod nie zaplaci 4 tys ale za kiecke na jedna noc tak wiec .....:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

kartony na paczki (3 odpowiedzi)

Gdzie kupić solidne kartony ? Ktoś coś poleci ? w dobrej cenie ?

do góry