Widok

co na leprza aktywnosc seksualna dla żony

Witam.Mam pytanko.Po drugim porodzie zona stosuje tabletki antykoncepcyjne sa dobre ale ma miejsza chec na sex.Czego mozna uzyc na zwiekszenie jej libido?Prosze o porady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do agencji tam nie trzeba się starać o libido ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdaje mi się, że zakupienie słownika przez Ciebie mogła by pomóc w tej kwestii;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogło by;p Sama też dobra jestem;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mysle, ze dopasowane do jej potrzeb piepSZenie :)


pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby przez Twojego penisa wyszła wielka głowa to też uznałbyś że orgazm jest mało opłacalny;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eee... teoria się kupy nie trzyma. Podobno kobiety przeżywają szczyt swoich możliwości seksualnych ok 40tki. Wtedy już chyba większość jest mamusiami... Jedno z drugim się kłóci jeśli Twoja teoria miała by to tłumaczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Podobno"
Niektórzy twierdzą że prawdziwą przyjemność z seksu czerpie się po 60tce, a seks można uprawiać i do 90tki. Mówią też że zdrada wzmacnia związek i że Marsjańska Twarz jest pozostałością po zaginionej cywilizacji.
Nie byłbym tak ufny wobec wszystkiego co ludzie mówią;)

To jak te powiedzenie "stary człowiek i może":P
Szczyt szczytem a chęci chęciami.
Ja o szczytach nie pisałem, bo z geografii to ja noga jestem i się nie udzielam;)

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koala ... odstawić chemię, pigułki sa wygodne i skuteczne, ale jeśli organizm twojej żony tak reaguje na nie, to nie ma szans na poprawę libido nadal stosując chemię, no i z czasem może być coraz gorzej, wiele kobiet reaguje podobie, czasami taki skutek uboczny pojawia sie po kilku latach stosowania, a czasami od razu

nie znam waszej sytuacji, ale może skoro juz macie 2 dzieci to warto by było zdecydowac sie na wkładke wewnątrzmaciczną, zakładana na kilka lat i tym samym odstawienie pigułek
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Ortopeda luxmed gdańsk (11 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Dr Marek Kowalski ginekolog (4 odpowiedzi)

Dziewczyny! Czy ten ginekolog przyjmuje gdzieś prywatnie, czy tylko na zaspie?

do góry