Widok

co naprawdę jest grane??????

witam wszystkich...
jestem dwudziestokilkuletnia ,zadbaną,wesołą kobietą...no i mam problem.szukam pracy...na wszelkie sposoby,wysyłam skrupulatnie przygotowane CV drogą elektroniczną,jak i osobiście i odzew jest ,nie powiem.ponieważ mam prawie 10 letnie doświadczenie w brańzy handlowej i do tego się nie uczę-to jestem ciągle zapraszana na rożne rozmowy oraz tzw"dni probne" no i tu istnieje sytuacja,ktorej nie mogę zrozumieć
pracujesz komuś za free,naganiasz klientow,stwarzasz milą atmosferę,no bo wiadomo,chcesz się zaprezentować z jak najlepszej strony no i dostajesz odpowiedz"my napewno zadzwonimy,no bo mamy jeszcze inne umówione osoby..."no i czekasz,i czekasz ,aż w końcu dzwonisz sama,by usłyszeć,że niestety nie
Ja jestem osobą myślącą,więc szukam pracy na której się znam,czyli w handlu,ponieważ mam doświadczenie,to chyba mam pojęcie o tym jak sie obsługuje klientow itd...to dlaczego powtarzają się takie sytuacje?
myślę,że ten problem dotyczy nie tylko mnie,pracodawcy do pracy w handlu robią istne castingi.
i takim sposobem juz któryś tydzień z rzędu pracuję:)tylko,że komuś za darmo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim okres próbny nie jest pracą za darmo, więc nie wiem dlaczego dajesz się wykorzystywać. Prawda, płaci się wtedy pracownikowi mniej, ale nie że w ogóle nic. A jeśli na prawdę jesteś taka dobra, to może być problem, bo szefowie nie lubią mądrzejszych od siebie.
image
image
[b]Lista 2009 - http://buninka.dobrynet.pl/sluby2009.php[/b]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgadzaj się na pracę za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie daj się więcej oszukać!! Ja też dwa dni robiłam za darmo niby była umowa spisana a facet pozniej byl wiecznie "poza zasiegiem" a od kogos pozniej usylalam ze wyjechal za granice:/ najlepiej odrazu sprawdzic firme bo wiekszasc to oszuści i wyzyskiwacze ktorzy żyją na naiwności biednych ludzi! Nie stety taka jest dzisiejsza rzeczywistość.. :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zgadzaj sie poprostu na to.
ja tez bylam na takich "próbach" pare razy, ok 1- 2 godziny i na nic to wszystko.
najlepiej nie zgadzac sie na takie wykorzystywanie za free.
w tych sklepach to praca za marne grosze a pracodawcy zachowuja sie jakby to byla praca za 5tysiecy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie tak, nie mozesz 3 minuty nic nie robic bozaraz uwage Ci zwroca i chca zeby na probe pracowac kilka godzin, Ty sie starasz a to i tak nic z tego po co im zatrudniac jak moga robic taki kasting przez x czasu i miec darmowa sile robocza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajdziesz pracę na pewno, ale w najmniej oczekiwanym momencie...tak jak ja... szukałam pracy kilka miesiecy nawet aż w końcu zrobiłam sobie przerwę w szukaniu i wysyłaniu cv i nagle odezwała się firma(w ktorej juz 5mies pracuje)i mnie zatrudnili. Jest super:)wierz w to a będzie ok. wiem że to się tak łatwo mówi ale też byłam w takiej samej sytuacji...
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

do góry