~hones
83.20.0.*
(17 lat temu) 9 maja 2009 o 18:06
a pisać te inicjały młodych? bo czasem na winietkach są a pod nimi dopiero dane osoby. no i jak z dziećmi robicie? jak jest Krzysiek to pisać KRZYSZTOF(oficjalnie) czy KRZYŚ/KRZYSIU(tak jak się mówi na co dzień)?
0
0