Widok

co powiecie o Dr.Węgrzyk z przychodni na kołobrzeskiej

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co pamiętam - to sama byłam jej pacjentką :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę ze swoim synkiem (2,5 miesiąca) i jestem naprawdę zadowolona. Jest uważna, poświęca czas dziecku, rozmawia ze mną, wypytuje itp. Jak na razie mogę polecić z czystym sumieniem.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam, ze sie podlaczam pod watek,ale moze ktos sie wypowie o dr Wisniewskiej z tej samej Przychodni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Wisniewska moge polecic, nieraz bylismy w zastepstwie u niej i potrafi nawiązać z dzieckiem kontakt, co jest ważne u maluchów, które boją/wstydzą sie obcych. Stara sie nie przepisywac antybiotyków, wiadomo, że czasami sytuacja zmusza, ale najczęsciej mozna sobie bez nich poradzić.

Natomiast dr Węgrzyk, wg naszych znajomych tez bardzo dobry lekarz, ale jak dla mnie jest taka sucha w obyciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My w tej samej przychodni byłyśmy dr Zagórskiej, tez bardzo fajna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z całego serca polecam naszą Panią doktor Węgrzyk, kompetentna, miła, szczegółowa, nie bagatelizuje żadnej przesłanki. ktoś napisał, że oschła, nie zgodzę się, może nie rozpływa się na widok dziecka ale jest naprawdę bardzo miła i delikatna, ma świetne podejście do dzieci. Jej spokój i szacunek do dziecka (tłumaczy co robi podczas badania nawet noworodkowi:) i rodzica były tym co mnie bardzo uspokajało i ujmowało. Antybiotyki tylko w najwyższej konieczności, duża wiedza na temat alergii.
Co do innych lekarzy z Kołobrzeskiej, robiłam "wywiad" i dobra jest ponoć doktor Białynicka-Birula ale właśnie ona bywa dość oschła w kontakcie, tzn. taka konkretna, chyba lepsze słowo...
Co do innych pediatrów słyszałam negatywne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

do góry