Widok

co się stało?

Co się stało? forum umarło? dlaczego nikt nie pisze?......."czas niszczy wszystko"
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlaśnie. Pewnie wszyscy już znalezli partnerów, przestali śnić i zupelnie stracili ochotę na spotkanie z Bulim. A tak w ogóle to gdzie się podziewa lokalny Eminem Zigi????????????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"znalezli druga poŁÓwkę i przestali snic"??hmmm....a czy tu piszą tylko osoby samotne albo przygnębione? myslałam, ze wszyscy ktorzy maja po prostu chwilke czasu i chcą sie podzielic z nami czyms ciekawym, a czasem moze tez przygnebiajacym. a tak sie teraz porobiło nieciekawie bo coraz mniej czasu mamy dla siebie, ja to chwilami nie pamiętam jak sie nazywam o co tu dopiero mówić o udzielaniu się na forum:(( no nic, czekajac na lepsze czasy POZDRAWIAM wszystkich bardzo zabieganych i tych mniej również;)))).e.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znależli partnerów? ja tam nikogo nie znalazłem:((...ale może odwrotnie, stwierdzili (nareszcie) że tu nie znajdą i szukają gdzie indziej...szukają i na forum już czasu nie starcza...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
King Kong, dzieki za pamiec:-) Odwiedzam to forum dosc regularnie, ale podobnie jak inni uwazam, ze ostatnio troche przygaslo. Mam nadzieje, ze to tylko przejsciowa niewydolnosc;-) Eminem powiadasz.... niech bedzie (chociaz nie lubie jego prostackich prowokacji)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... prostackich prowokacji, z których slyniesz, hehe ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja slyne, cos Ty?! Po pierwsze ja nie prowokuje, a po drugie jesli czasami prowokuje, to nikomu nie ublizam i nie zwymyslam. Ty w gruncie rzeczy ublizylas mi, ale pomine to milczeniem, bo nie moja to wizytowka tylko Twoja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...nie moja to wizytówka tylko twoja"- Zigi ty masz te teksty...może one ci tak przypadkowo wychodzą, ale są naprawdę bekowe...i jak bym zobaczył Twój wpis bez prowokacji (np. ta zacytowana powyżej) to bym wiedzał że to nie ty...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam nie bylo prowokacji: zero prowokacji. Jestem spokojnym i ulozonym czlowiekiem - nie zaczepiam, nie prowokuje, siedze cicho:-) Peace, Love, Freedom - oto moja maksyma!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buehehehe
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eminem jak w mordę. Gdzie pila tarczowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ChWwD
he, he...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może wszyscy są bardzo zajęci? Albo już odnaleźli swoje "drugie" połowy?
Ale faktem jest, że trochę ostatnio przygasło. A szkoda. Nie zacznę żadnego nowego wątku, tylko po to, aby coś napisać, a niestety nie mam pomysłu, ale wierzę, że ktoś napisze i znowu wszystko wróci do normy:))
Malutka25 - napisz coś:))) Masz zawsze dobre pomysły

pozdrawiam
A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie tam połówki.... Ja na przykład mam sesję...Poza tym moja Pani Promotor postanowiła najwyraźniej zrobić ze mnie "człowieka" i nie daje mi spokoju....Uhh, co za babsko!!!
Alexia, co tam z Tobą :))) (?) Co z Wami (?) Proszę pisać i się pochwalić ;)
Pozdrawiam, Malutka25

P.S. Zaraz rozpoczynam nowy wątek :))) - słodki wątek;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawdawa wszystko ma kiedyś swój koniec, prawdopodobnie jednak to nie są ostatnie posty na tym forum;-)

Ja naszczęście sesje mam już z głowy ale właśnie przez sesje tak mi się w robocie nazbierało, że teraz ledwo zipie;-/
Dzień w dzień od rana do wieczora stukam w klawisze i tylko szlachetnie zdrówko się marnuje. Grrrrryy...

Życze wszystkim choć odrobiny wolnego czasu.


Zatem ZDRÓWKO;-)
Leszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malutka, dlaczego piszesz 'Pani Promotor' duzymi literami? To az tak wazna osobistosc? No i pytanie podstawowe: co ta pani promuje? Zdrowa zywnosc, zdrowy tryb zycia? ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tak żartobliwie. Bo moja Pani Promotor;) to ważna persona ;) Tak jej się przynajmniej wydaje...:P A "promuje" studentów - w tym wypadku mnie :( Polega to na: uciskaniu, męczeniu, wykorzystywaniu, denerwowaniu, poniżaniu etc., etc. studentów, którzy piszą pracę, a potem chcą się obronić. No i z tego względu moja "Opiekunka" wykorzystje swoją władzę - bo takową ma :( Ale ja się nie dam - będę walczyć !!! ;):D:D
Pozdrawiam, Malutka25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Walcz, a ja bede trzymal za Ciebie kciuki!!! Mam nadzieje, ze pochwalisz sie, gdy bedzie juz po wszystkim:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Noooo peeewniee Zigi...:D W szale twórczym i euforii wywalę nawet oddzielny wątek - tłuściutkimi, wielkimi literkami ;):D:D:D
Pozdrawaim, M25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No.., jednak ludzie sa. Sam wczoraj rano dodawalem nowy watek (wlasnie w sprawie, ze nie ma nowych watkow :)) ale mi go nie dopisalo ;< Juz nawet do admina udezylem, czy aby forum sie nie "zepsulo" :)

Ale widze, ze wszystko jest OK tylko ludziki troche pospaly :)
I skoro juz sie obudzily to przypominam, ze ktos (juz nie bede pokazywac placem) obiecywal fascynujacy i inteligentny watek "zarzucic" jesli przez tydzien nie bedzie takowego watku na forum. Minal tydzien... a tu nic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też paluchem nie będę pokazywała ;), ale podobno ten ktoś wyjechał na tydzień :) - może niedługo zarzuci jakimś kosmicznym tematem :)
Pozdrówka, M25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciłem po długiej nieobecności, ale mnie jeszcze boli głowa. Już od dzisiaj Was obserwuję i ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry