Widok

co z tym lotniskiem?

Od wielu lat związany jestem z lotniskiem. Mieszkam w blokowisku na Dąbka skąd mam widok jak na dłoni na podchodzące do lądowania i startujące statki powietrzne w kierunku zatoki lub jak ktoś woli , w kierunku południowo-wschodnim. Hałas jest naprawdę niewielki. Częstotliwość lotów (cywilnych) będzie bardzo mała. Nie wiem ile lat będzie musiało upłynąć aby ruch lotniczy na Babich Dołach chociaż w minimalnym stopniu przypominał ten z lotniska w Gdańsku. Także wszystkie głosy "fachowców" od lotów na tym forum, wymuszają u mnie uśmiech od ucha do ucha. Nikt nie może zaprzeczyć, że domy tu budowane są alternatywą dla mieszkań w blokowiskach. Cena faktycznie nie jest wygórowana, oby nie rosła. Mam nadzieję, że jak dotąd rozsądny w działaniu Pan Andrzej Siek nie będzie windował bezzasadnie ceny do góry. Poznałem Pana Sieka kilka tygodni temu i śmiało twierdzę, że współpraca z nim jest bardzo dobra. Co prawda sprawia nie raz wrażenie "zakręconego" ale przy takiej inwestycji to ma prawo do drobnych uchybień w swoim działaniu, tym bardziej, że jest bardzo młodym człowiekiem.
Co do jakości wykończenia, to nie mam żadnej wątpliwości, że będzie ona bardzo dobra. Materiały użyte do budowy są naprawdę z "górnej półki", wystarczy sprawdzić w necie. Wykończenie pomieszczeń jest bez zarzutów. Zewnętrzne prace są jeszcze w toku (przy pierwszym domu) ale już gołym okiem widać, że są wykonywane profesjonalnie i bardzo starannie. Wszystko to zaobserwowałem będąc na terenie inwestycji bardzo często, tzn. średnio dwa razy w tygodniu. Po długiej obserwacji właśnie niedawno podpisałem umowę przedwstępną na realizację budowy mojego mieszkania. Zdecydowałem się na ten krok po wielu analizach i przemyśleniach. Cena jest naprawdę rozsądna. Mieszkania są bezczynszowe, wykonane w dobrej, nowej technologii. Dużym atutem jest własny ogródek, o powierzchni 150 - 180 m.kw. Mały ale wystarczający na leżakowanie, grillowanie i zabawy dla dzieci.
Sama budowa pozwala na wiele zmian w układzie pomieszczeń. Można wiele zmienić (w ramach rozsądku) nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Na terenie osiedla będzie przedszkole i fitness z innymi atrakcjami.
Jestem ZA !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wojtas ale jakiej inwestycji tyczy sie Twoj post ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi Wojtasie! napisz proszę gdzie powstaje to osiedle i jak się nazywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o osiedle fourplex w Kosakowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

do góry