Widok

cuchnace pierogi

Niestety, ale jakość jedzenia w tym lokalu nie szczytuje. Ostatnio w sobotę wybrałem się tam by zjeść barszczyk z kołdunami i pierogi z mięsem. No właśnie, te pierogi... już miałem brać do ust ale powstrzymał mnie wydobywający się z nich fetor!! Smród nie do wytrzymania! Jadałem w wielu barach mlecznych pierogi i w żadnym z nich pierogi nie miały przykrego zapachu z wyjątkiem tego. Coś okropnego, __nie polecam__!
Moja ocena
Bar Mleczny Przy Rynku kategoria: Bary
obsługa: 4
 
menu: -
 
jakość potraw: 2
 
wygląd i czystość: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem czy o ten sam bar mleczny chodzi (Pierozek) ale ja mam odmienne zdanie. Przyjechalismy na wakacje do Gdyni z zamiarem gotowania w wynajmowanym domu ale jak raz tam zjadlam i zobaczylam rachunek za 3 dania moj zamiar zostal na szczescie tylko zamiarem. Pychotka, do wyboru do koloru, dla wegetarian, kompociki, mieska. Bylismy z rodzina zachwyceni. Wszystko smaczne i niedrogie. Chetnie zabralabym ten lokal do Łodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak mogłeś kapitanie tak intymne sprawy wyzewnętrznić na forum publicznym? Wiadomo przecież wszystkim, że węch jest zmysłem subiektywnym. Nie wziąłeś pewnie pod uwagę, że tego dnia mogła być nieodpowiednia temperatura, czy też wilgotność powietrza, która na Twój nos w ten właśnie sposób zadziałała. A może to spowodował kac z dnia poprzedniego? Źródłem tegoż nieprzyjemnego Ci zapachu mogło być też nieodpowiednie towarzystwo najbliższego stolika, czy też banalne zaniedbanie nie umycia zębów. Mogłeś też mieć suchą śluzówkę w nosie. Nic nie wspominasz o tych okolicznościach a są one istotne w prawidłowym działaniu zmysłu węchu.
W sumie mamy tu za mało danych aby opierać się na Twoim doniesieniu.
Jedno wiem, że właśnie w tym barze pierogi z mięsem są najwspanialsze na całym świecie!!!
Żałuj mocno, że nie spróbowałeś ich walorów smakowych!!! Z pewnością radykalnie zmieniłbyś o nich swoją opinie.

p.s. A jak smakował barszczyk z kołdunami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
na pewno nie chodzi o ten bar ponieważ w 2009 roku bar pierożek jeszcze nie istniał pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry