Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
turysta wątek zamknięty Swietny bar. Bardzo dobre jedzenie. Ceny przystępne. Bylem kilkakrotnie i...
~olo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko. Duża oferta. Ceny przystępne. Często jadam w tym barze...
~Sąsiad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Bar mleczny wątek zamknięty Bylem 2 tyg temu wczesniej wpadalem sporadycznie .Myslalem ze cos sie zmieni...
~Obywatel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Jedzenie całkiem dobre, jednak płatna toaleta nawet dla klientów to chyba jakiś żart wątek zamknięty Poza tym pieprz i sól w miskach przy kasie pozostawię bez komentarza
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Bar na 5! wątek zamknięty Ten bar ratuje mnie gdy ogarnia mnie leń! Zabieram dziciaki na obiad i nie ma...
~Pani domu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

PIEROGI!!!!! wątek zamknięty Pierogi petarda!!! Fajny nadmorski wystrój. Fajna opcja dla rodzin z dziećmi,...
~folky
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Bar mleczny przy rynku wątek zamknięty Okropne jedzenie schab twardy nie do zjedzenia ,żeberka okropne na słodko...
~Turyści
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

pierogi z jagodami najlepsze w polsce wątek zamknięty Jestem 1 raz w roku w trojmiescie i zawsze od paru dobrych lat zachwycam sie...
~EVA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2016

Smakowity bar z miłą obsługą i jedzeniem. wątek zamknięty Będąc parę dni w delegacji stołowałem się w tym barze. Jestem bardzo...
~Handlowiec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Drogo, nie wrócę nigdy- właściciel to chyba OSZOŁOM! wątek zamknięty Pomijam już kwestię że za dwa skromne obiady (nic specjalnego) zapłaciliśmy...
~SUS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Dlaczego lokal będzie nieczynny 24.12-01.01? wątek zamknięty Co, między Świętami a Nowym Rokiem ludzie nie jedzą obiadów?
~Barti350
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Naprawde pyszne jedzenie!!! wątek zamknięty Nie z jednego baru mlecznego jadłam (we Wrocławiu Bar Miś i w Krakowie przy...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Kpina! wątek zamknięty żeby klient w barze mlecznym musiał płacić 1,50 ZL ZA TOALETĘ? Kpina!!!...
~Polianna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

moja stołówka wątek zamknięty Ten bar jest super. Po co gotować w domu jak w tym barze jest tak smacznie...
~studentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

lipa wątek zamknięty Jedzenie dobre, choć wybór mięs jest dość mały. Obsługa - nie zawsze...
~zyga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 stycznia 2015

Jedzenie całkiem dobre. Niestety jest sporo minusów przez które zmieniłem ten bar na inny, mianowicie: wątek zamknięty - sól i pieprz w słoikach jak za komuny, 2, może 3 słoiki na cały bar, jak...
~jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Porażka wątek zamknięty Zamówiłem mielonego z ziemniakami i obie potrawy były twarde jak by lezały...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2014

Super wątek zamknięty Przez dwa tygodnie jedliśmy w tym barze dwa posiłki dziennie. Przez cały ten...
~Bytom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Bar Mleczny wątek zamknięty Byłam dzisiaj, tragedia, co się stało, !!!! Ten Bar był naprawdę smaczny a...
~rozczarowana :(
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Like it :D wątek zamknięty Odwiedzam Bar Przy Rynku regularnie i absolutnie ciesze sie że istnieje!...
~Szaibot
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

50

wątków

do góry