Widok

czy istnienie "normalna" praca na zlecenie dla ludzi nie mających statusu studenta?

Witam,
od jakiegoś czasu rozglądam się za dodatkowym źródłem dochodu. Jestem osobą wykształconą, mam pracę w trybie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku w godz.7-15. Napotykam jedynie na takie ogłoszenia pracy na zlecenie, gdzie wymogiem jest wiek, do 26 roku zycia, status studenta lub ucznia? Wątek ten poruszam w celu poznania Waszych opinii - czy istnieje szansa na dodatkową pracę dla osoby powyżej 26 roku życia-niekoniecznie w akwizycji, tzw. "rubryce towarzyskiej", sprzedaży ubezpieczeń, kosmetyków itp.? Jakie macie doświadczenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, istnieje. Ja chętnie zatrudnię osoby powyżej 26 lat, jeśli mają doświadczenie w aktywnej sprzedaży. Praca polega na sprzedaży kredytów w systemie prowizyjnym. Umowa zlecenie, czas nienormowany, praca również dodatkowa. Szczegóły ogłoszenia tutaj:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/mobilny-doradca-kredytowy-trojmiasto-ogl4102156.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wiem czy dodatkową, ale ja własnie dostałam wczoraj ofertę pracy na umowe zlecenie z zusem fakt faktem praca od 10-18 ale ważne , że praca jest:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

do góry