Widok

czy jest ktoś z osiedla cztery pory roku najlepiej ul. żeglarska?

Rodzina i dziecko Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Zastanawiamy się nad kupnem tam mieszkania i chciałabym poznać opinię na temat tego terenu i dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
moj kolega z zona tam kupili na zeglarskiej wlasnie.....sa zadowoleni ,developer ok..zaqdnych problemow nie mieli....drudzy znajomi kupili tuz obok w tym nowym bloku ...ogolnie jest ok...ja mieszkam na nowym horyzoncie i jestem tez zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smialo kupujcie chyba ,ze macie ciut kasy wiecej to polecam NH -wykonanie ciut lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie za opinię. czytałam dużo o problemach Hanzy w blokach na kielasa chyba i tak się trochę przestraszyłam. NH też mi się podoba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
viva a powiedz jak dojazdy - korki? korzystacie z komunikacji? Mąż będzie miał kawałek do pracy a ja będę miała na miejscu pracę więc dla mnie to super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Madziu. Tu Angelika od ciuchów. :) My mieszkamy na CPR. Na temat organizacyjny się nie wypowiem bo wynajmujemy, ale co do terenu, okolicy, komunikacji.

Jak dla mnie świetne osiedle, czyste, zadbane, spokojne. Dużo placów zabaw. Parkingi ze szlabanami. Jak pierwszy śnieg padał w nocy, a my o 7 wyszliśmy to chodniki były już odśnieżone.

Takie pierdoły, ale to akurat Nam się podoba, bo sama wiesz na jakiej dzielnicy mieszkałam i tutaj to raczej brud, syf, wszędzie psie kupy, a o placu zabaw takim porządnym, ładnym, bez psich i kocich odchodów mogliśmy marzyć. :/

Co do komunikacji to nie jest łatwo. Rano są korki do Gda, popołudniu do nas.. Rano różnie jest czasem są korki duże zakrętu przed Niepołomicką, czasami tylko na trakcie. Różnie bywa. Czasem do dworca jedziemy 30 min a czasem godz. W godz 15-17 jak wracamy do domu to przeważnie jedzie się godzinę, autobusy zapchane.

Autobusy w dzień są dwa - 113 na trasie Gościnna-Olimpijska i 213 Centrum-Olimpijska. Przeważnie autobus jest co 30 min. Ja z komunikacji zadowolona nie jestem, ponieważ tu u mnie autobusy miałam co 2-3 min i tak się przyzwyczaiłam.

Ogólnie jestem zadowolona z mieszkania, chociaż zastanowiłabym się konkretniej jakbym dostała propozycję gdzieś bliżej centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Mutti :)
Miło że napisałaś. No w naszym przypadku to kolejny blok ma być do odbioru na czerwiec 2013 więc może się coś z tą komunikacją polepszy. A powiedz mi czy korzystasz z komunikacji od drugiej strony ? - ten autobus chyba 876 - nie pamiętam chociaż nim jechałam.
No właśnie szukamy mieszkania i kurcze chciałabym uciec od tych brudów. Mieszkałaś blisko centrum teraz dla Ciebie to pewnie koniec świata. Dla mnie nie powinno być tak źle bo będę pracować niedaleko - piechotą będę chodzić no a mąż niestety będzie musiał wcześniej wyjeżdżać. I tak myślimy jeszcze bo oficjalnie oferty nowej u Hanzy nie ma. A mieszkańcy jacy są? W bloku masz miłych sąsiadów?
Ja się przyzwyczaiłam do ciszy ba mieszkamy na samej górze a sąsiadów obok i z dołu często nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam - może ktoś ma ochotę jeszcze napisać?
co do komunikacji to może poratują tramwaje jak ruszą z Górnej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam od sierpnia 2011 i moim skromnym zdaniem deweloper jest do kitu, ma gdzies mieszkancow. Ale moze tak uwazam, bo wczesniej mieszkalam w domku i nie znalam realiow blokowych ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry