Widok

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ?

Bojano Temat dostępny też na forum:
Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie?
Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?
Gdzie można to zgłosić? Czy taki projekt musi być poparty głosami mieszkańców?
Co na to Gmina, Rada i Sołectwo z Sołtysem?
Pani Agnieszko czy jest szansa na wsparcie w temacie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Proszę napisac do Pani Agnieszka na jej facebooku Soltys Bojana. Ja jesli o cos chce zapytac tam zagladam i pisze. Pani Agnieszka tutaj nie odpisuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

a jak nie mam facebooka? niekoniecznie zależy mi na odpowiedzi Pani Sołtys, zależy mi na odpowiedzi kogoś kto posiada wiedzę w tym temacie, a wiem kto sie udziela na forum Bojano trojmiasto.pl i wiem, że tutaj też dostane wartościowe informacje :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bardzo by się przydały, można by jeździć na autobus w Wiczlinie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

"Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?"
Sam sobie odpowiedziałeś , jak będziemy wyglądać tak jak Banino ( jeszcze nie, ale już niedługo ) to i będą rowery .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobrze że nie ma. Nie ma dróg a jeśli już są to stoją na nich auta bo, właścicielom pobrudzi się kostka więc nie wjeżdżają na posesję a teraz miałby zalegać jeszcze hulajnogi. Światełko w tunelu jest, nawyki zostawiania butów na klatkach schodowych w blokach pozostawili w poprzednim miejscu zamieszkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie odróżniasz roweru od hulajnogi to nic dziwnego że takie bzdury piszesz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

No fakt, głupio napisałem przecież rower ma pedały pedały.
Przepraszam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzień dobry, kilka dni temu wysłałam wniosek w tej sprawie do urzędu gminy o treści:

Szanowni Radni Gminy Szemud oraz Wójcie,

Chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z wnioskiem dotyczącym rozpoczęcia staran o przyłączenie Gminy Szemud do systemu rowerowego Mevo. Ta inicjatywa może przynieść liczne korzyści dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających naszą gminę.

Podpisanie umowy partnerskiej przez Wójta z Organizacją Miast Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego (OMGGS) oraz partnerami projektowymi stanowiłoby ważny krok w rozwoju naszej gminy. Proponujemy, aby w ramach tej umowy Mevo udostępniło mieszkańcom i turystom kilka stacji rowerowych, z najlepiej jedną w każdym sołectwie, oraz co najmniej 23 stojaki rowerowe na wszystkich stacjach. Dodatkowo, sugerujemy, aby w gminie został zainstalowany co najmniej jeden punkt ładowania baterii, który mógłby być ulokowany przy Centrum Samorządowym w Szemudzie.

Wprowadzenie takiego systemu rowerowego w Gminie Szemud przyniosłoby wiele korzyści, takich jak poprawa dostępności do środków transportu publicznego, zachęcenie mieszkańców i turystów do korzystania z rowerów, redukcja emisji spalin oraz wspieranie aktywnego stylu życia. Ponadto, stacje rowerowe stanowiłyby nową atrakcję dla naszej gminy.

Mamy nadzieję, że rozważycie nasz wniosek i podejmiemy wspólnie kroki w celu realizacji tego projektu. Będziemy wdzięczni za Państwa wsparcie w dążeniu do bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom Szemuda środowiska.

Z poważaniem,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Szacun dla Ciebie, za napisanie pisma. W koncu osoba ktora chce cos zrobic dla innych :) ciesze sie ze osoby u nas ktore dzialaja jeszcze dla dobra ogolu, nie czekajac dlugo tylko dzialajac. brawo dla ciebie!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

czy tu mamy już jakąś odpowiedz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie, dopytam kiedy zostanie udzielona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co was na auto nie stać, że rowerem chceta jeździć. litości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ekologia krezusie Ekologia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pojazdy są fascynujące. Mogą być różne - od samochodów i motocykli po rowery i statki. Każdy pojazd ma swoje unikalne cechy i służy nam do podróżówania i eksplorowania świata. Ważne jest, aby posiadać chociaż jeden większy lub mniejszy pojazd, gdyż ułatwia to np. podróżowanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bojano, Koleczkowo ok, bardzo by się rowery mevo przydały, wreszcie nie trzeba by wozić młodzieży do miasta. Nie wieżę jednak żeby ktokolwiek w Szemudzie był zainteresowany.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zasadnicze pytanie - którędy chcielibyście dojechać tym rowerem na wiczlino? Przez polne drogi pełne dziur i prowizorycznie wypełnione gruzem? Czy przez las ulicą Majora Bojana przez płyty jumb/dziury? Pytam z perspektywy operatora tych rowerów czyli firmy Mevo - to prywatna firma i sądzę, że raczej nie widzi im się, aby ich rowery były eksploatowane po tak fatalnych drogach jak między Bojanem i Wiczlinem. A realnie patrząc to 99proc kursów zaliczałyby po tej trasie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokladnie, najwiecej osob chcialoby dojezdzac do Wiczlina, jednak jakosc drogi nie pozwala na MEVO.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kim był mjr Bojan? Czy odznaczył się przy budowaniu zrębów i kładzeniu podwalin?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe że kierowcom samochodów jakość drogi mjr Bojana/ Małkowskiego nie przeszkadza i codziennie nią jeżdżą niszcząc swoje auta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kierowcom może i przeszkadza ale nie mają wyjścia - muszą jakos dojechać. Firma Mevo to nie organizacja charytatywna i ma wyjście - po prostu nie da tych rowerów do Bojana tylko postawi w innym miejscu - tam gdzie są sesnsowne drogi/ ścieżki rowerowe. Takich miejsc w Polsce nie brakuje więc raczej i tak zarobią bez Bojana...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

do góry