Widok

czy ktoś pobierał krew pępowinową/gdzie sie zgłosić

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w temacie termin mam na styczeń ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bankowalam krew pepowinowa w Polskim Banku Komorek Macierzystych. Jesli jestes zdecydowana to chetnie sie z Toba skontaktuje. Jesli zabankujesz krew z mojego polecenia to bedziesz miec dodatkowy rabat a ja zaplace 50% oplaty rocznej. to jest program Rodzice Rodzicom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też bankowaliśmy w Polskim Banku komorek macierzystych, mają wszelkie światowe akredytacje i największą z polskich banków ilość zdeponowań i przeszczepów. Maja wybór sposobu bankowania krwi, my np zdecydowaliśmy się na kasetę dodatkową, czyli pobrany materiał jest podzielony na dwie części 80/20. Traktujemy to jako "polisę", oby nigdy nie było potrzeby na wykorzystanie materiału. Program Rodzice Rodzicom to program lojalnosciowy, w którym masz opcję skorzystania z rabatu na opłatę podstawową - to pierwsza opłata, wyższa niż opłata za bankowanie- w niej masz zestaw do pobrania krwi, preparowanie i badania. Dzięki programowi dostajesz 200zł rabatu na tę opłatę - warto skorzystać. Jeśli jesteś zainteresowana- nie musisz być zdecydowana - możesz podesłać mi dane na mail promo3city@gmail.com - potrzebuję imię, nazwisko, adres zamieszkania, mail i telefon, odpiszę Ci maila z moimi danymi, jeśli ostatecznie sie zdecydujesz, to przy podpisywaniu umowy podasz moje nazwisko i otrzymasz zniżkę 200zł. Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chwarzno

Fort Forest - opinie i oceny (48 odpowiedzi)

Fort Forest to osiedle powstające w spokojnym, malowniczo położonym rejonie Gdyni. Sąsiedztwo...

do góry