Widok

czy ktos stosuje u dzieci paste tooth mousse?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak w pytaniu.Ja stosuje,ale nie wiem czy dobrze robie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie wiem jak tak sobie czytam to widze , ze to nie jest zwykła pasta , nigdzie nie pisze ze mozna stosować u dzieci hmmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GC Tooth Mousse stosuje się miejscowo na zagrożone powierzchnie. Najpierw należy oczyścić zęby. Następnie rozsmarować czystym palcem lub wacikiem niewielką ilość produktu na powierzchniach zębów i pozostawić go na trzy do pięciu minut. Nie spłukiwać. Nie jeść i nie pić przez 30 minut po aplikacji. GC Tooth Mousse można również stosować na noc zgodnie z załączoną do produktu instrukcją.

To nie jest zwykła pasta wg mnie ...lepszy będzie dla dziecka np. Elmex
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kuzynka dentystka mi ja polecala, ale aby stosowac raz na dzien, kilka dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No wlasnie mi stomatolog polecila ze myc pasta np elmex a pozniej na noc nakladac na zabki i juz nie splukiwac.I to jest dodatkowa ochrona,dlatego pytam.dla dzieci na pewno mozna,bo juz wyczytalam:) Myslalam ze ktos jesczze uzywa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
nakladasz palcem dziecku na noc , wcierasz. Uprzednio szczotkujesz pastą zwykła ząbki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki,czyli dobrze robie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak - po umyciu ząbków rozsmarowuje się pastę na zębach i potem dziecko już nie płucze ust. Preparat może zresztą z powodzeniem stosować cała rodzina :)
PS Jestem dentystką :)
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
i on faktycznie chroni przed prochnica?My uzywamy go juz rok i narazie maly nie ma ubytku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomaga w remineralizacji szkliwa - dzięki temu jeśli w jamie ustnej obniża się pH (bo zdarzy się np. nocne karmienie), to szkliwo w mniejszym stopniu traci substancje mineralne (co jest pierwszym krokiem do próchnicy). U nas - odpukać - też pomaga.
Jeśli chodzi o zakup preparatu to polecam... allegro ;) (jest taniej niż w sklepie medycznym, nawet jeśli kupuje "w promocji")
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupilam na allegro rok temu i dopiero nam sie konczy,takze jest wydajna.A od jakiego wieku mozna ja stosowac?Od pierwszego zabka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosuję od czasu, kiedy pokazały się pierwsze ząbki - ale oczywiście trzeba trzymać się ilości podanej przez producenta (mówi się - w odniesieniu do pasy do zębów także - że ma to być wielkośc ziarnka grochu lub paznokcia małego palca dziecięcej dłoni)
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem,wiem,lepiej mniej niz za duzo. Dziekuje bardzo za odpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie kupię tą pastę?może gdześ w Gdańsku? i czy zawiera ona fluor?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupuje na allegro,tam sa najtansze.Nie wiem czy w aptekach sa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zawiera fluoru. Płynne szkliwo bez fluoru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już dawno nie czytałem tak ustawionego forum
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jak dlugo po orwarciu mozna uzywac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest opcja bez i z fluorem.Nie sadza ,ze to reklama .Produkow GC nie trzeba reklamowac,firma znana jest bardziej tow. Stom niz zwyklym zjadaczom chleba ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co z konserwantami? pasta przeznaczona dla najmłodszych, którzy nie powinni mieć styczności z konserwantami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma pełno parabenow więc nie wolno u dzieci i kobiet w ciazy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zapytam czy widzieliście wyjątkowo ' toksyczny skład', i nie ma ulotki w języku polskim czyli nie przeszło to przez departament rejestracji wyrobów farmaceutycznych . Proszę bardzo poszukajcie sobie działanie tych substancji na organizm człowieka. Skład: Pure water, Glycerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, Propylene Glycol, Silicon Dioxide, Titanium Dioxide, Xylitol, Phosphoric Acid, Flavoring, Zinc Oxide, Sodium Saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Magnesium Oxide, Guar Gum, Propyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate. Dentyści związkami sorbitolu, propylenu, tytanu, xylitol , fosfor, sacharyna sodowa, propyl, butyl, etyl, twierdzą że tą bardzo słodką pastą ze słodzikami czyścić zęby a to jest na miejscowe działanie a nie czyszczenie. Te substancje nie powinny nigdy się znaleźć w organiźmie dziecka bo będzie kaszlało na okrągło i objawy zatrucia albo bólami brzucha na porządku ale nie tak od razu. Będziecie szukać zdrowia i pakować następną chemię w dzieci swoje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ulotka jest po polsku. Chyba ze kupuje się z dziwnych źródeł typu Allegro to mogą być sprowadzane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko po kazdorazowym zastosowaniu mialo skurcze żołądka i biegunke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mozna smialo stosowac u dzieci po umyciu zebow nakladac palcem na noc jak krem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

do góry