Widok

czy mozna miec 4 świadków??

Wesele Temat dostępny też na forum:
witam mam pytanko...czy mozna miec tylko dwóch swiadków czy mozna więcej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy np panna młoda moze miec dwie swiadkowe i pan młody dwoch świadków

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
ja miałam 4 świadków. W kościele świadkami są wszyscy obecni, no a w księdze podpisało się tych 4 . Natomiast w papierach z USC można podać tylko 2 -bo nie ma więcej rubryk... (u księdza, w trakcie pisania protokołu -czyli przed slubem, podajesz ich imiona, nazwiska i adresy).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ci dziękuje za odpowiedz, własnie ja potrzebuje w kościele 4 :).

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to weż sobie sześciu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
wezme 8 :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
idz na całosć idz na calośc weż 12

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słyszałam, że przy ślubie cywilnym można wziąć jeszcze tzw. świadków honorowych, nie wiem, czy to przejdzie w kościele, najlepiej rozmawiać z księdzem;). Ale i tak dokumenty podpisuje tylko dwóch świadków.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam, ale nie mogę sie powstrzymać, to ja też mam pytanie: czy mogę mieć dwóch panów młodych?? :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czemu nie jak szaleć to szaleć:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inka.ja napisał(a):

> przepraszam, ale nie mogę sie powstrzymać, to ja też mam
> pytanie: czy mogę mieć dwóch panów młodych?? :D

wg reklamy, która ostatnio pojawia się w TV - to możesz mieć nawet więcej niż 2 :D ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko po co? :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby było wyjatkowo:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz też mieć 2 świadków a oprócz tego drużbów albo druhny.

www.amillo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mojej kolezanki było 8 lub 10 - 4 lub 5 par stojących za nimi Nikt nie robił problemów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ładnie to wygląda:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nie widziałam ale po co taki sztuczny tłum, najważnejsze osoby czyli para młoda ginie, bo swiadkowie ich zasłaniaja, ale każdy robi jak uważa

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tedik niby taki najmadrzejszy ale nie wiem czy wiesz ale np w Prawosławiu trzeba miec 4 swiadków i ja bede ich miała bo tego wymaga religia. wiec moze czasami lepiej sie nie odzywaj i poczytaj troche zamiast sie wypowiadac w swój juz troche nudny sposob.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A sobie miej. Wątpię aby to było w katolicyźmie zacofanym wymagane i mile widziane. Na miejscu proboszcza bym zjechał porządnie taką parę heh

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale sie czepiliscie......nie kumam
chce dziewczyna to niech ma...
ja bede miala druhny bo chce i nikt mi tego nie zabroni...
z prostego pytanie zrobiliscie pojechany temat...
a jest ciekawy i dla nie ktorych osob wazny
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry