Widok

czy pracodawca mozne zmusic aby pracownik poszedł na L4 lub nowy urlop ( nie zeszłoroczny)dla dobra firmy umowa o prace

Czy pracodawca mozne zmusic lub "zaproponować dla dobra pracownika i firmy" aby pracownik poszedł na L4 lub nowy urlop ( już zostałem zmuszony wzięcie zeszłorocznego urlopu ) jeżeli jest zatrudniony na umowę o prace
jestem gotowy do pracy ale praca została zatrzymana...
ma ktoś podobna sytuację ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zasadniczo pracodawca kieruje na urlop pracowników zgodnie z planem urlopow. Ale mamy pandemie i swiat staje na glowie. Jesli w obecnej sytuacji pracodawca proponuje ci 100% platny urop, zamiast postojowego 60%, to chyba rozsadne jest wykazanie sie elastycznoscia.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teoretycznie nie. Ani L4 ani urlop bieżący. Bo jestes gotowy i to nie twoja wina ani tez pracodawcy.

Ja wciąż czekam na decyzję prezesa w sprawie płacy na postojowym ( umowa o prace tez)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale sama juz zastanawiałam się czy nawet ten urlop bym mogla wykorzystac ...chcialam w kwietniu wziąć...przez ten caly ambaras
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry