Widok

da się wytrzymać ; )

W moim mniemaniu szkoła dla każdego pod różnymi aspektami jest inna. Poziom nauczania przez niektórych nauczycieli faktycznie nie zachwyca, ale są wyjątki ; ) Z ocenami też w sumie nie jest źle , bo jeśli ktoś chce się uczyć to zawsze praktycznie da rade na tą 3 bądź wyżej. Wyjścia zależą od profilu klas. Humanistyczne klasy mają wyjścia do kin, teatrów, a inne do akademii na wykłady itd. wycieczki też się znajdą. Fakt faktem to liceum i nie można oczekiwać ekstra rozrywek ( zawsze można dogadać się z jakimś nauczycielem.. ; ) ), a też nie można dużo narzekac bo i są dni luźniejsze, konkursy między klasami i inne. Więc atmosfera jest ogólnie pozytywna.
Osobiście polecam IV LO .
Moja ocena
IV Liceum Ogólnokształcące kategoria: Szkoły średnie
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie ja chce tam iść i nie wiem czy tam jest w miarę dobry poziom czy same męty. No i jestem ciekawa jakie są progi czy ze średnią 4,5 się dostane bo niektórzy piszą że szkoła bardzo wymagająca. Błagam o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dostaniem się to raczej nie powinno być większych problemów, najwyżej odwołanie napiszesz. Czy wymagająca? Hmm zależy od nauczyciela i na jakim poziomie jesteś w stanie się uczyć, ale ogólnie mówiąc jest średni. ( wymagająca ? hehee -nie)
Poza tym tak : w każdej szkole, nawet z niskim poziomem ten kto będzie chciał się uczyć to będzie się uczył na tyle ile chce, ale tu wystarczająco spoko jest. Wiadomo są bardziej wymagający nauczyciele i mniej, ale da się radę ; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry