Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły .Ukonczenie 1983 ... skonczyłam 4 fakultety...
~Anna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

ODRADZAM! wątek zamknięty Jako były absolwent nie polecam, wymagania jak na studiach, całe klasy ledwo...
~Pomorzanin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

szkoda czasu wątek zamknięty Młodzi nauczyciele zedcydowanie wydaje im się za wiele . Skończyłem tą szkołę...
~DSa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Uczennica IVLO wątek zamknięty Jako uczennica IVLO uwazam ,ze to dobra szkola!:) Nauczyciele interesuja sie...
~Uczennica IVLo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Beznadzieja wątek zamknięty Czas na moją soczystą i negatywną opinie na temat IV LO w Gdyni,którego na...
~Ktoś.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

IVLO wątek zamknięty Jestem obecnym maturzystą. Nie polecam szkoły komuś komu zależy na czymś...
~XYZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

żałuję wątek zamknięty Aktualnie chodzę do IV lo, we wrześniu zacznę 3 klasę. Nie polecam nikomu,...
~123
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

szkola wątek zamknięty Szkola jest generalnie okej tylko ta nuda na przerwach.Poziom nauczania nawet...
~polos
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

IV LO wątek zamknięty IV LO nie było moim pierwszym wyborem i szłam tam jak za karę, ale czas...
~:)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Jest Super ! wątek zamknięty NAUCZYCIELE SIĘ STARAJĄ ! uważam, że jest to wykwalifikowana kadra a...
~Anonimek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

IV LO wątek zamknięty Jestem obecną uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego. Nie mam ani jednej...
~uczennica IV LO
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

da się wytrzymać ; ) wątek zamknięty W moim mniemaniu szkoła dla każdego pod różnymi aspektami jest inna. Poziom...
~Mua.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

szkoła - okropna wątek zamknięty iv lo jest okropne pod względem nauczycieli, nie radzą sobie z ogarnięciem...
~absolwent czworki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Jeżeli chodzi o IV LO ..... wątek zamknięty Kończę tą beznadziejną budę nareszcie! Przez 3 lata nic się nie działo;...
~Tak, to ja ;d
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Totalna klapa !!! wątek zamknięty Szkola okropna, nauczyciele nie sympatyczni, wrecz chamscy. Jesli ma sie...
~Uczen
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

liceum -nieporozumienie wątek zamknięty Ja osobiście jestem baardzo rozczarowana tą szkoła.Przede wszystkim brudno...
~K72
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Lukasz - opinia wątek zamknięty lepsza niz obiegowe opinie ale to i tak ine rewelacja. Mimo to bardzo milo...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 września 2008

Cudowna szkoła wątek zamknięty Nie ma lepszej szkoła, jak IV LO:) Cudowna atmosfera, zarówno uczniowie jak i...
~Olcia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lipca 2008

:] wątek zamknięty jestem absolewsntka IV LO z 2006r... :] niektore z niżej zamieszczonych...
~absolwentka IV LO
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

uczennica - opinia wątek zamknięty polecam ta szkole
~uczennica
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

22

wątków

do góry