dar-han SZEWCO KLUCZ

Szewc Dorabianie kluczy Kaletnik

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 20A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wit - opinia Polecam. Profesjonalne wykonanie usługi.
~Wit
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Marek - opinia Dorobili mi klucz gdzie w innych punktach nie potrafili, a do tego super...
~Marek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty To chyba jedyne miejsce w Gdańsku, gdzie można wymienić kółka w walizce, w...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

Janina - opinia wątek zamknięty Dziękuję bardzo! Po raz kolejny usługa wykonana na najwyższym poziomie....
~Janina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

Bartek - opinia wątek zamknięty Rewelacja, i cenowo i jakościowo. Będę wracać :)
~Bartek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Mirosław - opinia wątek zamknięty moja żona od kilku lat zanosi do pan Darka buty. To chyba jeden z najlepszych...
~Mirosław
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 grudnia 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam !!! Szybko, sprawnie w przystępnej cenie. Korzystałam jeszcze z...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 maja 2021

Klientka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Nie tylko do typowych napraw, ale również bardziej...
~Klientka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Roma - opinia wątek zamknięty Super. Szybko tanio i bardzo dobra jakosc
~Roma
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Klucz gerdy dorobiony od ręki. Bardzo miła obsługa. Polecam
~Marek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Mirek - opinia wątek zamknięty Kluczyk z immobilizerem dorobiony od ręki. Pełna profeska. Miła obsługa....
~Mirek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Wszyty zamek w męża bucie bucie wygląda jak oryginał. Szybka realizacja...
~Beata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Fleki wymienione na miejscu. Miła obsługa i dobre ceny
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Bartłomiej - opinia wątek zamknięty Gościu ma pojęcie w tym co robi. Dorobił kluczyk do auta na miejscu i w...
~Bartłomiej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko, do tego w bardzo miłej atmosferze.
~Sebastian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

M - opinia wątek zamknięty Właściciel uratował mój ulubiony plecak oraz naprawił mi buty.
~M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 grudnia 2020

Szybko, dokładnie wątek zamknięty Pan bardzo szybko i sprawnie dorobił klucze, wszystkie pasują
~Klient zadowolony
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Dorobiłam klucze które gdzie indziej były bardzo drogie, Pan dorobił mi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry