Widok

dawałam im szansę...

Danie w lokalu - "gyros" to nic innego jak gumowata karkówka, której nie da się jeść. Pizza na dowóz - gumowate, starawe mięso i kiepskiej jakości dodatki. Nie dałam rady tego zjeść!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem o co chodzi ale ludzie sa jacys dziwni albo załatwiaja swoje prywatne sprawy przez pisanie takich opini.Jem w Valmoncie juz od 2 lat i jeszcze nigdy nie dostałam starego miesa,dodatkow na pizzy zawsze duzo,gyros akurat ta pizze czesto zamawiam rewelacja choc nieraz zdarzył mi sie jakis zylak ale to przeciez karkowka.Pisza chyba tylko ci co chca zaszkodzic albo z konkurencji zeby zniechecic potencjalnych klientow.Ci ktorzy tak jak ja sa zadowoleni z jedzonka w Valmoncie niech sie tez od czasu do czasu wypowiedzą,chyba ze jedzeni w tej pizzeri smakuje tylko mi.????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie, nie jestem z konkurencji. Często jadam na mieście i po prostu mam rozeznanie, Ty najwidoczniej nie. Karkówka to nie gyros.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asta jedzenie jeszcze może być chociaż zdarzają sie przypalone pizze ale ta ruda kelnerka obsługuje z miną "jestem tu za karę " siedzimy w lokalu czekamy na zamówiona pizze i tylko słychać jak sie kłóci z resztą pracowników jakim jezykiem operowała mięso co chwile leciało jakby od pługa ją ktoś oderwał . A powiem ze to nie pierwszy raz takie awantury bedąc na pizzy w lokalu słyszałam wstyd żeby kobieta sie tak zachowywała.Szczerze mówiąc raczej nie zabrałabym tam paczki znajomych wstydu bym sie najadła jakby mieli słuchać klnięcia tej baby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza sie :-) tez słyszałam .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry