Widok

dekorator wnętrz

Żabianka Temat dostępny też na forum:
czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta?
Chodzi nam o kogoś indywidualnego- nie firmę.
Niedługo odbiór mieszkania, więc czas się rozejrzeć..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!

Chętnie prześlę Panu moje portfolio. Proszę o podanie mejla. Działam na rynku trójmiejskim, współpracuję również z ekipą wykonawców, którzy w razie potrzeby mogą zrealizować projekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam moją żonę...samouk...Właśnie kończymy urządzanie naszego mieszkania i firma wykończająca jeszcze nie dostała tak dobrze rysowanych odręcznie projektów wykończenia wnętrz...
Polecam jeśli chcesz...zadecyduj sam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Projektujemy wnętrza w każdym stylu. Proszę o kontakt na adres:
aranzacja@poczta.onet.pl Na wskazany przez Pana adres mailowy prześlemy ofertę.Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam zajmuje sie remontami i wykanczaniem wnetrz a od niedawna pomagam przy projektach. http://www.insidebud.pl.tl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam p. Magdę z Gdyni - projektowała dla mnie dom i ogród - jestem zachwycona efektem. Inne osoby, którym polecałam tą projektantkę, także są zadowolone. Pani Magda ma wiele ciekawych pomysłów i to za całkiem rozsądne pieniądze! Podaję namiar:

wnetrza@rocketmail.com
(niestety nr telefonu gdzieś zgubiłam)

Mam nadzieję, że pomogłam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój mail do kontaktu: tomasz_bartnik@o2.pl
dziekuję za zainteresowanie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam: paa2ula@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam p.Agatę, robiła mi projekt domu.
kontakt do niej: ard_arch@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta kobieta nie wie co robi, NIE POLECAM !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogłoszenie jest już nieaktualne, proszę już nie przesyłać ofert.
Dzięki także za podpowiedzi na forum.
Jestem już po wstępnych rozmowach z p. Magdą.. zobaczymy;)
Pozdrawiam,
Tomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może jak macie problemy z aranżacją wnętrza to po prostu korzsytajcie z pomocy proesjonalnych portali, jak https://domzcegly.pl/. Zdecydowanie unikniemy kłopotów i wnętrza będą takie, jak chcemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że samemu też można fajnie zaaranżować własne wnętrze, tylko trzeba wybrać określony styl, a najlepiej zrobić to przeglądajać róznego rodzaju inspiracje typu: Wnętrza i dobierając poszczególne elementy pod wybrany styl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza poleceniami drogą szeptaną warto przejrzeć opinie na wizytówce w google oraz portfolio na stronie internetowej i w social mediach.
O mnie i moich pasjach na Carrd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli masz duży salon i lubisz naturalną zieleń, polecam zamówić sobie instalację z roślin, pokrywających całą ścianę. Świetnie to wygląda. Sama zamówiłam taką instalację od firmy Zielone Ściany. Polecam ich usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli myślisz o odświeżeniu łazienki, polecam salon Na Novo Łazienki. Znajdziesz tam wszystko co niezbędne do remontu i aranżacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

do góry