Widok

depilacja laserowa

Polecam w 100% depilację laserową w salonie Vectus na Marii Skłodowskiej Curie 3.
Uważam, ze to rewelacyjna metoda! Tyle lat walczyłam z niechcianymi włoskami. Są ciemne i były zawsze widoczne, a po tradycyjnej depilacji zawsze zostawały podrażnienia. Teraz już wiem, że jedynie depilacja laserowa przynosi mi dobry rezultat. Mam spokój na kilka miesięcy, nie muszę kupować maszynek i kremów. Laser prawie nie boli, nie podrażnia, a Panie wykonujące zabieg są bardzo profesjonalne i miłe - wszystko dokładnie tłumaczą.
Depilacja laserowa to najlepsze rozwiązanie dla szatynek i brunetek. Blondynki też nie będą narzekać! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że depilacja przy użyciu lasera w sprawdzonym gabinecie jest świetną opcją. Sama wykonywałam depilację laserową w Laser Delux w Gdańsku. Jestem bardzo zadowolona z efektów. W moim przypadku potrzeba było wykonać 6 zabiegów w odstępach ok. 2 miesięcznych https://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa tutaj macie kontakt

Vectus to chyba obecnie najlepszy laser w swojej kategorii. Również miałam depilację Vectusem i polecam z całego serca.

Inne tematy z forum Moda i uroda

gdzie kupić sukienkę na wesele? (10 odpowiedzi)

Gdzie jest wybór sukienek na wesele, takich eleganckich z dostępną ceną?

Sklep gabrielsalonbielizny.pl (12 odpowiedzi)

Cześć wszystkim. Planuję kupić sobie jakąś lepszą bieliznę online. Co sądzicie o tym sklepie?...

Nosicie jasne czy ciemne torebki (3 odpowiedzi)

Jakie nosicie? czy jasne torebki typu bez/ecru nie brudza sie szybko? i czy w ogole dobieracie...

do góry