Widok

diament

Od zawsze, w zasadzie od kiedy tylko zacząłem interesować się płcią piękną, zawsze moją największą uwagę zwracały, jak to się mówi "dojrzałe Panie".
Dlaczego tak jest? Ciężko to wyjaśnić w kilku słowach.
Nie tylko walory zewnętrzne, bowiem uważam, że Kobiety 30+,40+ są mega seksowne, o wiele bardziej niż 20+. To jedna kweatia, dodatkowo, zawsze lepszy kontakt, większą swobodę odczuwałem i odczuwam przy Kobiecie nieco starszej od siebie.
To nie jest ogłoszenie ukierunkowan, na złapanie chętnej Pani.
Raczej chciałbym znaleźć diament, bez podtekstu seksualnego, czas wszystko zweryfikuje.
Jesli masz ochote..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka;) Ja jestem takim diamentem, tylko nikt nie potrafi tego docenić. Zawsze daje z siebie wszystko i robię to z czystego serducha .I dlatego przykre to jest, że ja zawsze jestem ,ale jak ja potrzebuję kogoś pomocy (mówię tutaj o trudnych ciężkich sytuacjach życiowych) To nie ma nikogo:(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karola
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, tak to już niestety jest. Kiedy ma się serce na dłoni, często przez to cierpimy.
Szkoda, że trafiasz, tak jak opisujesz.. Diamenciku :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale że sponsorki szukasz ? Takie historie tworzą się same jak chcesz bez podtekstów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu, absolutnie. Nie szukam układu sponsorowanego. Takie historie tworzą się same.. chciałbym..
Milo mi, Piotr.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile masz lat ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
30 Oliwio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj trochę za mało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozumiem, że cyferki w metryce, to naprawdę silny argument? Yhym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację to żaden argument.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że żaden. Chyba, tak naprawdę chodzi o nić porozumienia, chemie, wspólną falę. Mogę się mylić, możesz mieć inny pogląd. Natomiast.. czy wiek jest tak istotny? Nie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda ,kobiety starsze to doswiadczenie ,mądrość i seksapil oczywiscie nie wszystkie tak mają.To są oszlifowane brylanty .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam soe Oliwio.
Możemy w jakikolwiek sposób przejść z rozmowy tu, na forum, na bardziej intymną?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

>To są oszlifowane brylanty .

Raczej diamenty. Oszlifowany diament to brylant.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Dojrzałe" odnosi się do psychiki.
Wiek, cóż, może być 40+ i wyglądać na 20, ale może być 20, a wyglądać na 40.
Więc pewnie też nie dokładnie o wiek chodzi.
Raczej o wygląd, by nie wyglądała zbyt młodo, pewnie by nie była też zbyt atrakcyjna?
Dlaczego więc nie chcesz maksymalizować zysku?
Jakie masz ograniczenia wewnętrzne, że nie czujesz się swobodnie przy kobiecie młodej i atrakcyjnej?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego ? Coś nie tak .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj tam oj tam, anty. Są różne hybrydy. Jedni mają 20 lat a wyglądają jak przed 40, inni odwrotnie mają prawie 40 a wyglądają bardzo młodo. Tak samo mentalnie. Znam wielu facetów dojrzałych metrykalnie a w głowie siano i szpan, co w połączeniu z wiekiem zaczyna wyglądać dość komicznie. Czasami zdarzy się przypadek dojrzałego emocjonalnie 20latka, ale zazwyczaj w masie częściej występują niedojrzali 40latkowie. I o ile można się pomylić w przypadku osoby młodej, bo jest jeszcze czas i nadzieja, tak dla osób niedojrzałych a po 30 nie ma już ratunku. Oni do końca życia będą wymagać opieki, atencji i wykazywać się egoistyczną lekkością bytu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

.I voz tynato Ddiamencilu

..
Oliwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

do góry