Widok

diane35

Witam.
jestem po raz pierwszy na tym forum i nie wiem, czy ktoś już zadawał takie pytanie. Biore tabletki Diane 35, skończyłam już jedną paczkę i nie dostałam miesiączki. jutro powinnam zacząć brać następne opakowanie i nie wiem czy powinnam zacząć. miała już tak któraś z Was? co robić w takiej sytuacji??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Weź pigułkę z kolejnego opakowania planowo. Niestety zdarzają się anomalie, ale powinnaś chyba zajść do ginekologa i powiedzieć jak sprawa wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie, wlasnie dzwonilam do lekarza i powiedzial to samo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey Kochani! prosze o rade! czy Ktoś z Was wie, jak ma wygladać miesięczna przerwa w zażywaniu tebletek Diane 35> chodzi o to,ze moj ginekolog zalecil, abym po 6 miesiacach brania tych tabletek zrobila miesieczną przerwe...tylko,ze teraz to ja nie mam pojecia, jak ta przerwa ma wygladac! na pewno ostatnia tabletka,potem przerwa na okres...i kiedy zacząc brac od nowa????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brałam Diane parę ładnych la, dopiero ostatnio się dowiedziałam, że można je brać góra sześć miesięcy i to w celach leczniczych, nie w celu antykoncepcji. Nie wiem czy miesięczna przerwa wystarczy, obgadaj to z jeszcze innym ginekologiem lepiej W razie czego kolejna pigułka w pierwszy dzień prawdziwej miesiączki - to może być później niż miesiąc. Przy okazji ciekawostka - tyle czasu brałam Diane żeby pozbyć się trądzika i nic. Odstawiłam te pigułki i nagle trądzik znikł:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry