Widok

dj jerry sax

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej , czy ktoś miał na weselu DJ Jerry Sax, gość jest też świetnym saksofonistą, byliśmy na Sylwestra i była petarda, ale nie wiemy jak prowadzi wesela, może mi ktoś podrzucić jakieś info ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak, znam Jurka, prowadził nasze wesele 5.10 tego roku w Elblągu i przyznam szczerze, że gości powalił swoim występem na saksofonie, były ochy i achy i brawa , także byłam mega szczęśliwa, że zdecydowałam się na Jurka tzn. DJ Jerry Sax. Co do prowadzenia imprezy nie musisz się obawiać , jest liderem zespołu muzycznego, dlatego obrządki weselne zna perfekcyjnie, chociaż trafić na jego wolny termin nie jest łatwo. Ja miałam to szczęście, że wesele z zespołem mieli w piątek, także super. Jeśli ma wolny termin to nie ma się co zastanawiać, masz dobrą muzę , a i żywy instrument w pakiecie :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ach i och, cóż za narcyzm! A nie wiedział dżery że nic to nie da podszywać się pod pauliny i jagody?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry