Widok

dlaczego tak malo chodzi u nas na Msze św.

Szkoda,nie widuje żadnych tez sąsiadów.tylko starsze osoby i chyba Kaszubowie.szkoda,opamientajcie sie.tylko kasa wam w głowie.poco to wam wszystko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 31
Irena, weź Ty się zajmij lepiej sobą. Taki temat na forum to tylko kij w mrowisko.... A kasa nam po to żeby sobie lekko żyć :)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czemu,ma rację Irena,malo u nas katolickiego zdecydowania i zaangażowania.a wiadomo,atakują z każdej strony.Irena,brawo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19
Byłem raz, na ślubie kolegi i nie polecam, wynudziłem się i brak automatu z kawą - więcej nie pójdę.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

każda religia to opium dla mas
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

I dobrze że nie chodzą.
Same pedofile w sukienkach
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

kosciol mnie wkurza juz 25 lat, pis szkoda gadac- wiadomo.a jednak chodze, wierze i daje mi to poczucie pewności i oddechu oraz wyciesznia od tego stuknietego swiata pełnym lidlow, centrów,fejsow, kredytów i pogoni za wszystkim. Polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

wyciszenie przez składanie krwawej ofiary z człowieka...ciekawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

chrzescijanstwo - piekna idea. moze nawet najpiekniejsza ze wszystkich znanych ludzkosci. zniszczona przez ludzi, glownie kosciola i marnych wyznawcow partyjnych, dogmatykow, psycholi i wielu nieudacznikow pod tę idee sie podszywajacych. ale takze jako pawel - trwam przy niej. i sie ciesze
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dlatego tak mało ludzi chodzi na msze, bo ci którzy chodzą noszą maseczki owszem ale na brodzie jakby im szczęki opadały
a nosem i ustami oddychają i sapią na innych.
Może jakby ksiądz powiedział, że mają zasłaniać usta i nos, a nie tylko mieć maseczkę....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawda jest taka, że w obecnych czasach trzeba być egoistą podniesionym do rangi o wiele wyższej niż nadaje sam ten termin i nie zwracać uwagi co kto oraz jak robi do momentu, aż nie wejdzie nam w drogę oraz zacznie przeszkadzać. To jest problem danej osoby i nie ma sensu ingerować w to lub namawiać, bo spotka się tylko z krytyką i wyśmiewaniem osób którego mają smutne życie czekając, aż ktoś napisze jakiś kontrowersyjny temat. Wtedy wykarze się znajomością dawno już obiniżonego znaczeniowo szeregu obraźliwych słów. Pozdrawiam i polecam cieszyć się z tego co jest, a inne osoby zostawić, niech sami znajdą właściwą drogę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry