Widok

dlaczego tak malo chodzi u nas na Msze św.

Szkoda,nie widuje żadnych tez sąsiadów.tylko starsze osoby i chyba Kaszubowie.szkoda,opamientajcie sie.tylko kasa wam w głowie.poco to wam wszystko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21
Irena, weź Ty się zajmij lepiej sobą. Taki temat na forum to tylko kij w mrowisko.... A kasa nam po to żeby sobie lekko żyć :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czemu,ma rację Irena,malo u nas katolickiego zdecydowania i zaangażowania.a wiadomo,atakują z każdej strony.Irena,brawo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12
Byłem raz, na ślubie kolegi i nie polecam, wynudziłem się i brak automatu z kawą - więcej nie pójdę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

każda religia to opium dla mas
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I dobrze że nie chodzą.
Same pedofile w sukienkach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

kosciol mnie wkurza juz 25 lat, pis szkoda gadac- wiadomo.a jednak chodze, wierze i daje mi to poczucie pewności i oddechu oraz wyciesznia od tego stuknietego swiata pełnym lidlow, centrów,fejsow, kredytów i pogoni za wszystkim. Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

wyciszenie przez składanie krwawej ofiary z człowieka...ciekawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

chrzescijanstwo - piekna idea. moze nawet najpiekniejsza ze wszystkich znanych ludzkosci. zniszczona przez ludzi, glownie kosciola i marnych wyznawcow partyjnych, dogmatykow, psycholi i wielu nieudacznikow pod tę idee sie podszywajacych. ale takze jako pawel - trwam przy niej. i sie ciesze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Pizza i nie tylko z dowozem - gdzie zamawiacie (42 odpowiedzi)

Witajcie Gdzie zamawiacie pizzę lub inne dania na telefon z dostawą do Banina/Miszewa? U...

Pizzeria Metro (78 odpowiedzi)

Już niedługo dla zjadaczy pizzy w feniksie ... ☺ https://www.facebook.com/metropizzabanino/

MARSOL - informacje o dweloperze i opinie (74 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiamy się nad kupnem domu od tego dewelopera - Marsol, z Luzina - Czy ktoś...

do góry