Widok

dno dno i jeszcze raz dno

totalne dno... właściciel to jakiś niedowartościowany oszołom. nie wiem, czy przypadkiem nie zmaga się z jakąś chorobą psychiczną... mmiałem tą nieprzyjemność zapisania syna na zajęcia na gdańskim chełmie. do momentu zapłaty wszystko przebiegało ok. schody zaczęły się później. syn rozchorował się i próbowałem przełożyć zajęcia i tu zonk. zostałem zrugany przez telefon. dowiedziałem sięwielu ciekawych żeczy na swój temat... po czym p. tomek-uomek(właściciel tego tworu) przestał odbierać telefony. W związku z tym, iż pan lekko mnie zagotował postanowiłem uciąć sobie z nim miłą pogawędkę w cztery oczy. Udało mi sięzastaćtego przygłupa na basenie. był ciut zdziwiony, że żadam zwrotu gotówki. Dopiero jak narobiłem mu wstydu przy przyszłych i obecnych klientach szanownie oddał pieniążki za kurs. Szczerze dziwię się na dobre opinie znajdujące się w internecie na temat tej pseudo szkółki... omijać szerokim łukiem!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo nareszczie ktoś napisał prawdę o tej firmie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niepochlebne opinie o tym człowieku i jego szkole pływania ludzie pisali już wieki temu. Tylko wy nie wyciągnęliście z nich wniosków. Sami jesteście sobie winni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedając karnety daje propozycję nie do odrzucenia o zamieszczeniu tylko dobrej opinii,dlatego na inernecie tyle psełdo dobrych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry