Re: do Dziób:)
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i rumianej dzidzi,albo od razu dwóch-tak jak u mnie:)
A u mnie tak jak w suwaczku już 11 tydzień leci:)
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i rumianej dzidzi,albo od razu dwóch-tak jak u mnie:)
A u mnie tak jak w suwaczku już 11 tydzień leci:)
zobacz wątek