Odpowiadasz na:

Re: do Dziób:)

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i rumianej dzidzi,albo od razu dwóch-tak jak u mnie:)
A u mnie tak jak w suwaczku już 11 tydzień leci:)

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i rumianej dzidzi,albo od razu dwóch-tak jak u mnie:)
A u mnie tak jak w suwaczku już 11 tydzień leci:)

zobacz wątek
19 lat temu
aleksad

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry