Widok

do bociany

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bociany Ty chodzilas na poradnictwo do NSJ we Wrzeszczu, prawda?
napisz prosze jak bylo....
jacy sa prowadzacy itp
i ogolnie jak jest :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma bocianów... ? :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma bocianow ale jestem Ja andiamka ja rowniez chodzilam na poradnictwo do NSJ we wrzeszczu .Pani jest bardzo nudna na pierwszym spotkaniu wyswietlala slajdy i opowiadala o dniach plodnych i nie plodnych drugie spotkanie to tlumaczyla przez 10 min na czym polega metoda kalendarzykowa a pozniej dala nam zeszyt cwiczen i je wraz ze swoimi partnerami rozwiazywalismy a pozniej pani je sprawdzala czy dobrze a jak zle to tlumaczyla od nowa i tak przez godzine a trzecie spotkanie to jeszcze przed nami.ogolnie nieciekawie

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki andiamko za info :)
a powiedz, swoj kalendarzyk tez kazala robic, zeby go pozniej omowic?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedziala mi ze mam sprubowac sobie zrobic ja oczywiscie nie zrobilam i pani sie mnie pozniej pytala jak wyglada moj kalendarzyk a ja jej na to ze nie wyglada usmiechnela sie i nic dzisiaj mamy ostanie indywidualne spotkanie i nadal nie mam kalendarzyka zobaczymy co powie.pozdrawiam

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe :)
no to czekam na wiesci :)
ja dopiero 22.03 mam pierwsze spotkanie...
odezwij sie jak juz bedziesz po :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
okej napewno dzisiaj zdam relacje

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i po spotkaniu pani bardzo mila o kalendarzyk sie oczywiscie spytala powiedzialam ze nic z tego nie mam a to zeszyt cwiczen poprosze tez nie mam Pani powiedziala no dobrze poszukala jakis stary zeszyt cwiczen powiedziala co miala do powiedzenia a pozniej porozmawialysmy sobie o dziecicach ze chlopcy pozniej mowia itd ogolnie ok. Fajne jest to ze mozna chodzic samemu bez partnera nie robia zadnych problemow.Pozdrawiam.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje slicznie andiamko :*
ale Ci zazdroszcze ze Ty juz po :))))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry