Widok

do kitu sklep bardzo drogi nie polecam

kiedyś byłem z rowerem no i chciałem żeby mi zmienili dętkę bo złapałem kapcia no tego samego dnia mi wymienili na nową skasowali mnie jak za zborze czyli wymiana 25 zł i dętka 20 w sumie to wyszło 45 zł no to już zapłaciłem po 200 metrach pchania roweru dętka wybuchła sam nie wiem co to za dętki jakieś do dupy chińskie nigdy tam nie pzryjadę słaby sklep i serwis nie polecam nikomu !!
Moja ocena
Gdański Punkt Rowerowy kategoria: Sklepy i serwisy rowerowe
obsługa: -
 
asortyment: -
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo mi smutno z powodu niezadowolenia .. ale tak reasumujac tylko głupiec nie wraca sie do sklepu z jakakolwiek reklamacją mimo tego ze jest w odległosci 200 metrów. po drugie cene na pewno usłyszał Pan przed wykonaniem usługi wiec dlaczego zechciał Pan zostawic rower mimo niepodobającej sie ceny ? jest przeciez wiele innych serwisów ktore tak samo jak i my wyceniają koszt przed usługą. tak wiec kolejna głupota.. a co do cen to nie wiem ile tam kosztuje zborze no ale wymiana dętki kosztuje 15 zł w zwykłym rowerze w rowerach z przerzutkami planetarnymi czy też torpedo koszt siega od 15 do 25 zł w zależności od stopnia zróżnicowania roweru. tak wiec gdyby głupota potrafiła fruwać to tacy klienci unosiliby sie jak gołębice ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry