Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsługa wątek zamknięty Fatalna obsługa, serwisant za wszystko chce pieniądze, od kręcenie jednej...
~Nie zadowolony klient
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Na plus wątek zamknięty Złapałem gumę w okolicy. Zadzwoniłem i nie było problemu żeby poczekali, mimo...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

NAJLEPSZY SERWIS W GDAŃSKU !!! wątek zamknięty Naprawdę godny to sklep/serwis. Tyle razy tam bylem i zawsze wychodze...
~Mateusz Paświcki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Doskonały serwis wątek zamknięty Bardzo dużo jeżdżę rowerem, korzystałam z kilku serwisów po drodze, ale...
~Inka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Najlepszy sklep rowerowy w Trójmieście wątek zamknięty Świetna lokalizacja, przemiła obsługa i serwis stojący na najwyższym poziomie...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Bardzo słabo wątek zamknięty Mają fajną lokalizację i to chyba jedyny plus! Bardzo drogie usługi. Niczego...
~Tomek Kaczmarczyk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Naciagacze !!! wątek zamknięty Jak stwierdzili nie da rady wymienić kasety w kole i trzeba kupić nowa mimo...
~Vosul
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2015

naprawiają tylko nowe, niezepsute rowery wątek zamknięty dwukrotnie odmówiono mi naprawy rowerów (dwóch różnych,jeden starszy,...
~cyklistka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2015

wymiana dętki wątek zamknięty w czasie jazdy przebiłem oponę, najbliższy serwis znalazłem na świętego ducha...
~Woods
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Od dawna oddaję do naprawy i serwisowania dwa posiadane rowery - szosowy i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

cool :) wątek zamknięty jeżdżę jak szalona, więc mam co chwilę coś do naprawy albo wymiany, a...
~Beti
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

polecam wątek zamknięty chodzimy do tego serwisu z rodziną od kiedy pamiętam - nie tylko dlatego, że...
~kora
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2014

Piekny serwisant wątek zamknięty poszlam do tego sklepu bo mialam do dupy fulla i w koncu zbudowal mi ten...
~DrPark
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2014

bardzo miło wątek zamknięty Oddałam rower do naprawy, było kilka rzeczy do zrobienia: lampka, dętka,...
~es
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2014

Nie polecam wątek zamknięty Żenada!!! 70 zł za serwis a przerzutki nie są wyregulowane, w przedniej nie...
~Rowerzysta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

cóż, stery 1,5 - stary temat wątek zamknięty przez telefon powiedzieli że mają narzedzie do wprasowania sterów 1.5 cala....
~Maciek elektryk
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

Kilka zarzutów... wątek zamknięty Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, rzeczowa rozmowa z właścicielem i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Omijać szerokim Łukiem!! wątek zamknięty ... koles nie zna sie na robocie , co wiecej wlasnie sprawdzilem hamulce...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

do kitu sklep bardzo drogi nie polecam wątek zamknięty kiedyś byłem z rowerem no i chciałem żeby mi zmienili dętkę bo złapałem...
~Radek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Polecam wątek zamknięty Z makrokeszowego starego roweru zrobiono mi naprawdę fajna...
~Darek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

55

wątków

do góry