Widok

do księgowych ? kadrowych?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy pracując na umowę o pracę, mogę dodatkowo mieć własna działaność gospodarczą, by pracowac na dodatkowy dochód?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście!

Po pierwsze to jak najbardziej "legalne" (nawet ostatnio nas uczyli o tym w szkole)

Po drugie: przykładem może być moja kochana Mamcia: ma umowę o pracę, umowę zlecenie, dwie umowy agencyjne i na dodatek prowadzi własną działalność :)
Trzeba tylko mieć głowę do interesów i potem to już tylko się patrzy, jak pieniążki lecą do portfela.. ups, na konto :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, wówczas cały zus masz opłacany z tytułu umowy o pracę, a z tytułu działalności ospodarczej opłacasz tylko zdrowotne.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I w ten sposób jest się nawet trochę grosza do przodu :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
e to moze ja tez założe i zaczne szyc legalnie hmmm


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto przemyśleć Magda!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ciekawe to jest nie powiem a jak to bedzie jak nie bede miała zadnych zarobków w danym miesiacu?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny
to dobra wiadomośc :)

jak cos więcej będęwiedziała to się pochwalę :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

do góry