Odpowiadasz na:

Re: do mam po rozwodzie i nie tylko...relacja ojciec dziecko

eh, no ja to znam z autopsji. Poczekaj do czasu kiedy będziesz musiała podwyższyć kwotę alimentów to się dowiesz ku swojemu zdziwieniu na sali rozpraw, że tatuś jest wzorowym ojcem, odwiedza,... rozwiń

eh, no ja to znam z autopsji. Poczekaj do czasu kiedy będziesz musiała podwyższyć kwotę alimentów to się dowiesz ku swojemu zdziwieniu na sali rozpraw, że tatuś jest wzorowym ojcem, odwiedza, zabiera, kupuje, uczestniczy w życiu dziecka... a jeśli udowodnisz, że to nieprawda to dowiesz się, że to Ty utrudniasz kontakty i dlatego tatuś przestał się interesować dzieckiem:)

IMHO lepiej takiemu ojcu te prawa ograniczyć... tyle, że ograniczenie jest czasowe. Jak ustanie przyczyna ograniczenia praw (nagle cudowne uzdrowienie i powrót kontaktów) to i pełnia praw wraca. Wszystko zależy od tego jaki jest cel ograniczania praw, bo odebrać prawa rodzicielskie jest b.trudno i muszą być do tego żelazne podstawy.

zobacz wątek
12 lat temu
~Jadźka

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry