Widok

do mam z Jasienia, Karczemek ect - przychodnia na Jasieniu

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, musze zapisac synka do przychodni, ww jest nam najblizsza. Czy macie opinie nt pediatrow tam pracujacych? Dr banach, Paluszynska, Zajaczkowska??

Prosze o pomoc:)
dziekuje z gory!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jednak ktos?:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Banach, ale ciężko się dostać.
Dr Paluszyńska też w miarę ok, ale jeszcze nigdy nie chorowaliśmy ani nic. Spotykamy się z nią na szczepieniach.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za info - moze jets jeszcze jaka mamusia z dobra rada?:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mam najbliżej do tej przychodni ale czytajac opinie na jej temat a szczegolnie na temat pediatrow to zrezygnowałam i zapisałam młodą do przychodni medydcyny rodzinnej na warszawskiej kolo stawku
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/przychodnia-jasien-ktorego-pediatre-wybrac-t70476,1,16.html?hl=przychodnia jasień#hl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz powiedziec cos wiecej o tej przychodni na warszawskiej? Jaki lekarz, gdzie dokladnie ta przychodnia? Mieszkam tu od 2 miesiecy i nie bardzo sie orientuje..
dzieki z gory!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Medycyny Rodzinnej na Warszawskiej polecam dr. Pietrzyk :-)- pediatra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny!!:)
Maluch zapisany na Warszawska:)!!! We wtorek mamy pierwsza wizyte:) Pani na rejestracji - super mila:)

Raz jeszcze dziekuje!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam dr Pietrzyk :)
przychodnia malutka ale bardzo przyjazna
Panie pilęgniarki ekstra lekarze też

jeżeli potrzebujesz to przyjdzie do ciebie polozna z przychodni

pati a gdzie dokładnie mieszkasz
bo szukam kolezanki na spacerki :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze odnośnie przychodni "Jasień" - my chodzimy do dr Banach i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki niej wykryto u synka ONM i rozpoczęliśmy rehabilitację stosunkowo wcześnie. Do dzisiaj jesteśmy jej wielkimi dłużnikami.
Byłam też kilka razy u dr Paluszyńskiej i wydaje się ok, ale nic więcej nie mogę napisać. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem tam swoje dzieciaczki, ale byłem zmuszony je przenieść do innej przychodni (sprawy rodzinne). Było to chyba 2 lata temu, więc nie będę niestety oceniał lekarzy. Ale osobiście korzystamy z żoną z przychodnią, więc pozwolę sobie ocenić spółdzielnię.
PLUSY
- blisko!
- dyżury 24/7 (nocne dyżury i weekendy mają głównie pediatrzy)!!
- w miarę szeroka oferta (w porównaniu do początków)
- w miarę profesjonalni lekarze (sorry, nie odnosi się do szefa, przez którego moja żona nie raz płakała)
- miejsca parkingowe
- apteka w tym samym budynku
MINUSY
- zero możliwości dodzwonienia się między 8 a 9 godziną - lepiej w miarę możliwości osobiście przyjść i się umówić
- kiepska podejście do zadań przez personel rejestracji (spóźnienia, wyjście np: 15 minut przed zamknięciem przychodni itp)
- problemy z punktualnością lekarzy (ostatnio czekałem 45 minut na lekarza dyżurnego) - ale może gdzie indziej nie jest lepiej?
- częściowo powiązane z powyższym - opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów; można wejść pół godziny, a nawet godzinę po umówionej godzinie przyjęcia (może gdzie indziej jest podobnie?).
- mało miejsca dla pacjentów przy recepcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ziom, wszystko prawda, tylko z tą rejestracją się nie zgadzam. Fakt - trzeba chwilę spędzić przy telefonie, ale nigdy nie zdarzyło mi się nie dodzwonić w przeciągu 10 minut. A był taki okres, że dzwoniłam do przychodni nawet 3-4 razy w tygodniu. :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzimy do dr Paluszyńskiej...jestesmy z niej bardzo zadowoleni, ale tak naprawde korzystamy jeszcze z usług prywatnej lekarz, powiedzmy znajomej rodziny... z przychodni korzystamy przy szczepieniach i nagłych choróbskach. dr Paluszynska jest bardzo miła (choc na poczatku mzoe wydawac sie troche oschła), poznaje swoich małych pacjentow, jest zawsze przygotowana, w razie czego zleca ododatkowe badania, widac ze sie interesuje swoimi małymi pacjentami , potrafi wyjasnić wiele problemów nurtujących młodych rodziców-np szczepienia dodatkowe itd-nam np odradziła szczepienie na pneumokoki gdy zasugerowałam ze mały nie pojdzie do złobka itd itp...Poza tym ma swoje dzieci a wiec to tez doswiadczona mama :) naprawde polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za informacje. pozdarwiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry