Widok

do mimi26 - dot salonu Sukien Slubnych na żabiance

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mimi26 przegladajac watki natrafiłam na Twoj wpis ze przymierzałas suknie w salonie u grazyny na zabiance - chcialam Cie tylko ostrzec że jesli zdecydujesz sie tam wypożyczac/szyć to abys dopilnowała kosztów. Z ta pania mam bardzo niemiłe wspomnienia :(


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jest cwaniara bo mojej szwagierce powiedziala wypozyczenie 1500 ,200 ma wplacic a reszta pozniej , potem pojechala 2 raz i powiedziala ze ma 1500 wplacic odrazu, a na koncu jak szwabgierka zadzwonila to powiedziala ze jednak 200;/

Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja Sis wypożyczała tam suknię i była bardzo zadowolona :)

do tego stopnia, że zabrała tam swoją szwagierkę, która wybrała suknię dla siebie (ślub we wrześniu)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak znowu ile osób, tyle opinii...
Tylko od czego to zależy :/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od szczęścia?


albo od nastawienia?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na ,dzien dobry' tez bylam bardzo zadowolona, pani miła, uczynna, nawet bym powiedziała że kompetentna ale juz przy oddaniu sukni pojawił sie problem. wszystko miałam zaplacone przy odbieraniu sukni a jak oddawalam to sie okazało ze za welon, etole i koło do sukni musze zaplacić po raz drugi :(
powyzej opisana sytuacja miała miejsce prawie 5 lat temu możliwe ze od tego czasu cos sie zmieniło na lepsze,
wole ostrzec inne osoby


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam kupiłam suknie i jestem bardzo zadowolona :)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki monia za ostrzeżenie
ale nie zdecydowałam się wypożyczyć u tej Pani suknii, wypożyczyłam w mariecie w Gdynii

ale to miłe ......

ja również po ślubie opiszę na weselniku kogo polecam a kogo nie ;-(

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry